REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Muzyka

Dla wszystkich sztywniutkich mordeczek. Sprawdźcie nowy teledysk Pioruna z serialu „Ślepnąc od świateł”

Jestem przekonana, że pamiętacie jeszcze Pioruna z serialu „Ślepnąc od świateł”. W sieci pojawił się kolejny klip do numeru rapera.

24.01.2019
14:44
ślepnąc od świateł piorun
REKLAMA
REKLAMA

Piorun to alter ego Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i współscenarzysty serialu „Ślepnąc od świateł”. Zeszłoroczna produkcja HBO okazała się wielkim sukcesem. Fani czekali tylko na kolejne teledyski rapera.

Piorun - klip do utworu „Ślepi od świateł”:

Krzysztof Skonieczny zapowiedział dziś także, że lada dzień do sprzedaży trafią specjalne ubrania sygnowane hasłem „sztywniutko”. Dla niewtajemniczonych - ciuchy z takim napisem pojawiły się w „Ślepnąc od świateł” jako oficjalna linia odzieżowa Pioruna. Nie było opcji, żeby ubrania nie trafiły do sprzedaży w rzeczywistości. Szczegóły mamy dostać po weekendzie. Wiadomo natomiast, że dochód trafi do Monaru.

Reżyser wspomina także o ścieżce dźwiękowej serialu, która niebawem ma mieć swoją premierę.

Serial „Ślepnąc od świateł” zadebiutował 27 października 2018 roku.

REKLAMA

Produkcja spotkała się w większości z dobrymi opiniami i wyróżnia się mocno na tle innych polskich tytułów. Serial został też doceniony zagranicą i był najczęściej oglądanym serialem HBO GO w zeszłym roku. „Ślepnąc od świateł” urzekł widzów świetną fabułą na podstawie prozy Jakuba Żulczyka, intrygującym przedstawieniem Warszawy i genialnym aktorstwem, choć rola Kamila Nożyńskiego, który wcielił się w postać Kuby, budziła kontrowersje.

„Ślepnąc od świateł” obejrzycie na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA