REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Patryk Vega nie zna pojęcia odpoczynek. Reżyser opublikował nowe zdjęcia z planu „Small World”

Patryk Vega idzie jak burza. Nie minęły jeszcze echa po premierze „Kobiet mafii 2”, a reżyser już bierze się za kolejny projekt. Sądząc po ostatnich zdjęciach, praca nad nim trwa w najlepsze.

13.03.2019
16:46
small world
REKLAMA
REKLAMA

Patryk Vega to jeden z najbardziej płodnych reżyserów współczesnego kina polskiego. Najwidoczniej nie zna pojęcia urlopu czy odpoczynku, ponieważ co zakończy prace nad jednym projektem, to rusza ku kolejnemu wyzwaniu. Na swoim profilu na Facebooku opublikował kilka zdjęć z trwających właśnie zdjęć do nowego filmu, który ma nosić tytuł „Small World”.

„Small World” według Patryka Vegi ma mieć charakter misyjny i ewangelizacyjny.

W grudniu zeszłego roku reżyser opowiedział o nadchodzącej produkcji w wywiadzie dla Polskiego Radia. Wtedy podkreślał, że „Small World” ma być krzykiem przeciwko handlowi dziećmi i będzie obracać się w tematyce religii, satanizmu, pedofilii i wspomnianych procederów przestępczych. Wyraził także nadzieję, że z ukończonym dziełem wyruszy w podróż po zagranicznych festiwalach. Vega obiecywał również, że „Small World” będzie prawdziwą jazdą bez trzymanki, a scenariusz do produkcji jest bardzo mocny.

Na najnowszych zdjęciach widać Piotra Adamczyka i Julię Wieniawę w akcji.

Adamczyka możemy spodziewać się z bronią w ręku. W tle widzimy znaki satanistyczne oraz grupę zamaskowanych postaci. Z kolei Wieniawa pozuje w kusym stroju pokojówki.

Podobnie jak w drugiej części „Kobiet mafii”, do polskiej części obsady mają dołączyć zagraniczne gwiazdy.

Do swojego najnowszego projektu reżyser zaangażował między innymi aktora Enrique Arcego znanego z serialu „Dom z papieru” od Netfliksa. Hiszpański aktor miał okazję pracować z Vegą właśnie przy okazji kręcenia drugiej części przygód zaradnych żon i kochanek polskich mafiosów.

REKLAMA

Zdjęcia do „Small World” powstają w Bangkoku. Na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy najnowszy projekt Patryka Vegi będzie miał swoją premierę.

Tymczasem wciąż możecie oglądać „Kobiety mafii 2” w polskich kinach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA