REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. YouTube
  4. Wideo /

Polski kandydat do Oscara z pierwszym teaserem. W sieci można już zobaczyć zapowiedź „Śniegu już nigdy nie będzie”

„Śniegu już nigdy nie będzie” to polski kandydat do Oscara. Do sieci trafił pierwszy teaser nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta.

26.08.2020
9:59
szumowska englert oscar teaser
REKLAMA
REKLAMA

Teaser pojawił się w sieci już wczoraj, jednak po jakimś czasie zniknął. Wygląda na to, że dziś wrócił na dobre.

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od „gorszego” świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich

— tak brzmi oficjalny opis fabuły „Śniegu już nigdy nie będzie”.

Nowy film Małgorzaty Szumowskiej powstał na bazie scenariusza napisanego wspólnie z Michałem Englertem (odpowiadającym także za zdjęcia).

10 sierpnia tego roku polska Komisja Oscarowa pod przewodnictwem Jana A.P. Kaczmarka ogłosiła, że to właśnie ten obraz będzie reprezentować nasz kraj w corocznym wyścigu po Oscara za Najlepszy film międzynarodowy.

W sieci zadebiutował pierwszy teaser „Śniegu już nigdy nie będzie”:

REKLAMA

W filmie zobaczymy m.in. Maję Ostaszewską, Weronikę Rosati, Agatę Kuleszę, Katarzynę Figurę, Łukasza Simlata, Andrzeja Chyrę i Krzysztofa Czeczota. W roli tajemniczego Żeni pojawi się natomiast Alec Utgoff, pochodzący z Ukrainy aktor młodego pokolenia („Stranger Things”, „Mission: Impossible – Rogue Nation”).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA