REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Filip Chajzer kolejnym gospodarzem SNL Polska. Przygotujcie coś do picia, bo zwiastun jest dość suchy

Dziennikarz, reporter i prezenter telewizyjny Filip Chajzer będzie gospodarzem kolejnego odcinka SNL Polska. W związku z tą informacją można już obejrzeć oficjalny klip zapowiadający program.

30.01.2018
18:42
Filip Chajzer kolejnym gospodarzem SNL Polska. Zwiastun jest suchy
REKLAMA
REKLAMA

To już dziewiąty odcinek SNL Polska. Gospodarzami programu były takie osoby jak Robert Biedroń, Joanna Krupa i Tomasz Karolak. Teraz przyszedł czas na nowego prowadzącego. Będzie nim dziennikarz, reporter, prezenter telewizyjny i bestia internetowych mediów społecznościowych, czyli Filip Hajzer.

Filip Hajzer zostanie gospodarzem SNL Polska, z kolei gościem muzycznym będzie zespół xxanaxx.

Nie mogło z tego powodu zabraknąć przewidywalnych żartów o lekach psychotropowych oraz narkotykach. Zajawkę odcinka z Chajzerem oraz muzykami można już zobaczyć online, na przykład za pośrednictwem platformy YouTube:

REKLAMA

Podobnie jak inny gospodarz programu - Robert Biedroń - również Filip Chajzer spolaryzował fanów SNL Polska na Facebooku. Sądząc po reakcjach w komentarzach pod wiadomością, głosy za i przeciw nowemu gospodarzowi rozkładają się niemal równomiernie. Dlaczego dziennikarz nie każdemu przypadł do gustu? Filip Chajzer posiada grono przeciwników, którzy uwielbiają go krytykować w mediach społecznościowych. Prezenter nie raz i nie dwa odgryzał się im pięknym za nadobne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA