REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

"Snowpiercer" pędzi po "Wybraną". Podpowiadamy, co dziś oglądać na Netfliksie

Przedstawiamy nowości na Netfliksie. Podpowiadamy, co warto obejrzeć i jak się nie pogubić w ogromnej bibliotece platformy w tym tygodniu. Wybraliśmy dla was seriale i filmy, które pojawiły się w serwisie. Dziś na Netfliksie pojawiała się "Wybrana" i "Wrobieni: zagadka sycylijskiego morderstwa".

25.01.2022
16:33
wybrana netflix nowości co oglądać
REKLAMA

Zastanawiacie się co dziś oglądać na Netfliksie? Śpieszymy z podpowiedziami. Wybraliśmy najciekawsze filmy i seriale tego tygodnia, które umilą wam czas oczekiwania na weekend. W serwisie pojawił się już przecież chociażby pierwszy odcinek 3. sezonu "Snowpiercera" czy dokument o popularnym piłkarzu. A przecież na platformę zmierzają już kolejne premiery. Nowości na Netflix Polska w tym tygodniu.

REKLAMA

Co oglądać na Netflix Polska?

Wybrana

Młodzieżowy serial Netfliksa z dodatkiem science fiction? Ach, takich produkcji w serwisie nie brakuje. "Wybrana" to kolejna propozycja platformy utrzymana w dobrze znanych nam klimatach. Tym razem prosto z Danii. Jest to opowieść o Emmie, która mieszka w małym, spokojnym miasteczku. Okazuje się jednak, że wcale nie jest ono spokojne. W miarę rozwoju akcji na jaw wychodzą bowiem kolejne, przerażające tajemnice.

Wybrana - Netflix - zwiastun

Inne nowości Netflix Polska z tego tygodnia

Na Netfliksie co chwilę coś nowego. Serwis dba, aby jego użytkownicy się nie nudzili i nie zabrakło dla nich interesujących premier. W tym tygodniu, jak zwykle, nie brakuje tytułów, których nie można przegapić. Pozwolą wam się zrelaksować po ciężkim dniu pracy lub szkole i umilą czas oczekiwania na weekend. W tym tygodniu na Netfliksie warto zwrócić uwagę na 3. sezon serialu "Snowpiercer" i serię "Kobieta w domu naprzeciwko dziewczyny w oknie".

Snowpiercer: Sezon 3

Snowpiercer: sezon 3 - Netflix - zwiastun

W 2020 roku chętnie wsiedliśmy do pociągu, aby uciec przed katastrofą ekologiczną. Od tamtej pory pędzimy w nim na złamanie karku, bo twórcy co chwilę podgrzewają atmosferę. To już 3. sezon "Snowpiercera" na Netfliksie i wszystko wskazuje na to, że będzie niemniej interesujący co dwa poprzednie.

Neymar: Perfekcyjny chaos

Wśród nowości Netfliksa warto obejrzeć produkcję "Neymar: Perfekcyjny chaos". Fanom piłki nożnej, których w naszym kraju nie brakuje, Neymara nie trzeba wcale przedstawiać. O reprezentancie Brazylii i napastniku klubu Paris Saint-Germain nieraz było głośno i to nie tylko ze względu na jego osiągnięcia na boisku. W tym serialu dokumentalnym Netfliksa przedstawia on blaski i cienie swojego życia prywatnego oraz kariery.

REKLAMA

Nowości Netflix Polska na cały tydzień (24 - 30 stycznia 2022):

 • SNOWPIERCER: SEZON 3 - 25/01/2022
 • NEYMAR: PERFEKCYJNY CHAOS - 25/01/2022
 • ADA BAMBINI, NAUKOWCZYNI: SEZON 2 - 25/01/2022
 • WYBRANA - 27/01/2022
 • WROBIENI: ZAGADKA SYCYLIJSKIEGO MORDERSTWA - 27/01/2022
 • FERIA: NAJCIEMNIEJSZE ŚWIATŁO - 28/01/2022
 • Z ZIMNEJ STREFY - 28/01/2022
 • KOBIETA Z DOMU NAPRZECIWKO DZIEWCZYNY W OKNIE - 28/01/2022
 • CIEKAWE PYTANIA JONATHANA VAN NESSA GRAMY U SIEBIE - 28/01/2022
 • ANGRY BIRDS: LETNIE SZALEŃSTWO - 28/01/2022
 • THE ORBITAL CHILDREN - 28/01/2022
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA