REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kradzież na planie filmu "Sok z żuka 2". Policja szuka złodzieja i śmieszkuje w internecie

Policja stanowa w Vermont opublikowała na Twitterze apel w dość humorystycznym tonie, choć sprawa jest poważna i ma związek z kradzieżą. Okazało się bowiem, że władze szukają złodzieja, który włamał się na plan sequelu produkcji w reżyserii Tima Burtona - "Sok z żuka 2" - i ukradł cenną rzeźbę.

25.07.2023
10:09
Kradzież na planie filmu "Sok z żuka 2". Policja szuka złodzieja i śmieszkuje w internecie
REKLAMA

Na początku maja pojawiła się informacja, że prace nad filmem "Sok z żuka 2" ruszają pełną parą, a długo wyczekiwany sequel Tima Burtona ma zadebiutować 6 września 2024 r. (choć z uwagi na trwający strajk scenarzystów data premiery może ulec zmianie). Potwierdzona została także informacja o powrocie członków starej obsady do produkcji, ale również pojawienie się nowych - w drugiej części "Beetlejuice" u boku Winony Ryder i Michaela Keatona zagra bowiem Jenna Ortega, gwiazda serialu "Wednesday". Po ponad 2 miesiącach trwania zdjęć do filmu na planie pojawił się jednak pewien problem, o którym na Twitterze (choć od teraz powinno się pisać już "portalu społecznościowym X") poinformowała policja stanowa w Vermont.

Czytaj także: Jenna Ortega zagra w nadchodzącym filmie Tima Burtona. Nadchodzi "Sok z żuka 2"

REKLAMA

Kradzież na planie "Sok z żuka 2". Policja opublikowała na Twitterze humorystyczny wpis

Kilka dni temu na Twitterze pojawił się apel policji w Vermont. Władze stanowe szukają złodzieja, który włamał się na plan filmowy, gdzie obecnie trwają zdjęcia do filmu "Sok z żuka 2" i ukradł rzeźbę, która waży około 70 kg:

Trzy razy próbowaliśmy wypowiedzieć nazwę tego skradzionego posągu, ale nie wrócił!

- pisze policja.
REKLAMA

Żart jest oczywiście nawiązaniem do filmu "Sok z żuka", gdzie Adam i Barbara Maitlandowie, główni bohaterowie produkcji, musieli 3 razy wypowiedzieć słowo "Beetlejuice", aby przywołać ducha granego przez Michaela Keatona. Okazało się ponadto, że oprócz rzeźby skradziono także inny rekwizyt, jakim była latarnia uliczna zwieńczona dekoracją z dyni. Policja poprosiła o kontakt każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat kradzieży na planie.

Apel policji stanowej w Vermont
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA