REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Sonic the Hedgehog 2" - zwiastun. Jeż wraca i wygląda świetnie!

"Sonic. Szybki jak błyskawica" okazał się jednym z największych pozytywnych zaskoczeń 2020 roku w kinach. Od razu stało się więc jasne, że niebieski jeż powróci na duży ekran, jak tylko będzie to możliwe. Opublikowany dzisiaj zwiastun filmu "Sonic 2. Szybki jak błyskawica" potwierdza, że będzie to występ przynajmniej tak dobry jak w oryginale. Do ekipy dołączają bowiem Tails i Knuckles.

10.12.2021
9:16
sonic 2 film zwiastun jim carrey knuckles
REKLAMA

Hitowy film wytwórni Paramount Pictures i firmy Sega z 2020 roku miał trochę szczęścia. W przeciwieństwie do większości innych hitów z tamtych 12 miesięcy całkowicie ominęły go zawirowania związane z koronawirusem. Dlatego "Sonic. Szybki jak błyskawica" okazał się nie tylko świetną komedią, ale też komercyjnym hitem. Produkcja zarobiła ponad 300 mln dol. globalnym box office, dzięki czemu Sonic zdetronizował herosów Marvela na liście najbardziej dochodowych superbohaterów.

Stało się tak po raz pierwszy od dekady, więc było to sporych rozmiarów wydarzenie. A przecież mowa o filmie, który pierwotnie wszyscy skazywali na porażkę. Głównie ze względu na absolutnie fatalny redesign Jeża Sonica. Na szczęście po jednoznacznie negatywnej reakcji fanów na premierowy zwiastun Paramount całkowicie zmienił jego wygląd i zbliżył go do postaci znanej z gier. "Sonic 2" nie będzie pod tym względem żadną rewolucją, a po prostu dalszym dostosowaniem postaci z serii do stylu 1. części. Potwierdza to opublikowany dzisiaj zwiastun, w którym pojawiają się Tails i Knuckles.

REKLAMA

Sonic 2. Szybki jak błyskawica - zwiastun

"Sonic 2. Szybki jak błyskawica" zapowiada się świetnie. I nie tylko dlatego, że Jim Carrey wraca do roli Robotnika.

Sonic 2. Szybki jak błyskawica - zwiastun
REKLAMA

Jak sama nazwa wskazuje, "Sonic 2" kontynuuje opowieść przedstawioną w poprzedniej produkcji. Niebieski jeż stara się wykorzystać swoje moce do czynienia dobra, ale jego dziecinna natura powoduje momentami więcej kłopotów, niż zastał na miejscu. Czasu by dojrzeć do roli superbohatera nie będzie jednak wiele. Grany przez Jima Carreya dr Ivo Robotnik powróci bowiem z odległego świata, gdzie trafił pod koniec "Sonic. Szybki jak błyskawica". W dodatku przybędzie z towarzyszem w osobie czerwonej kolczatki, Knucklesa. Po stronie Sonika stanie zaś lis o pseudonimie Tails.

Wszystkie te postaci są oczywiście doskonale znane fanom gier, bo debiutowały w nich jeszcze w latach 90. Co więcej, "Sonic 2. Szybki jak błyskawica" oddaje hołd fabule tamtych produkcji. Dlatego wszystko wskazuje na to, że Robotnik oszuka Knucklesa i przedstawi Sonika jako niebezpieczną siłę zagrażająca bezpieczeństwu chronionego przez niego głównego szmaragdu. To zaś stanie się przyczynkiem do walki między dwoma bohaterami. Zwiastun sequela prezentuje się naprawdę dobrze. Jim Carrey jest w swoim żywiole, Sonic ma odpowiednią dawkę pewności siebie i niewinności, a filmowe wersje Tailsa i Knucklesa wyglądają naprawdę doskonale. Nic tylko czekać na hit.

Film "Sonic 2. Szybki jak błyskawica" zadebiutuje w kinach 8 kwietnia 2022 roku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA