REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. VOD

Jeż Sonic nareszcie dobiegł do Polski. Film „Sonic. Szybki jak błyskawica” od dziś w HBO GO

Platforma HBO GO w trakcie weekendów często wzbogaca się o bardzo ciekawe i popularne hollywoodzkie produkcje. To wręcz standard. Natomiast dzisiejszy dodatek do biblioteki serwisu VOD szykuje się na jeden z największych hitów miesiąca. Chodzi oczywiście o tegoroczny film „Sonic. Szybki jak błyskawica”.

08.11.2020
11:30
sonic szybki jak błyskawica hbo go
REKLAMA
REKLAMA

Zaledwie rok temu wszystko wskazywało na to, że „Sonic. Szybki jak błyskawica” będzie absolutną klapą. Pierwszy zwiastun produkcji został odebrany wyjątkowo negatywnie przez fanów ze względu na fatalne zmiany w designie głównego bohatera, a sama fabuła wydawała się nie mieć nic wspólnego z historiami znanymi z gier. Nie brakowało głosów, że będziemy mieć do czynienia z kolejną kompletnie nieudaną adaptacją gry wideo na dużym ekranie.

Na szczęście wytwórnia Paramount Pictures jak rzadko postanowiła wysłuchać krytycznych głosów graczy i przeznaczyła dodatkowe pieniądze na grafikę komputerową. W ostatecznej wersji Sonic wyglądał i poruszał się o niebo lepiej, a sam film okazał się całkiem niezłą komedią dobrą tak dla dzieci, jak i starszych widzów (recenzję „Sonic. Szybki jak błyskawica” znajdziecie TUTAJ). Przełożyło się to na finansowy sukces w globalnym box office, którego z racji pandemii nie zdołała pokonać prawie żadna późniejsza produkcja. Nagle okazało się wręcz, że niebieski jeż stworzony przez japońskie studio Sega jest najpopularniejszym superbohaterem roku.

Kolejna okazja, żeby obejrzeć „Sonic. Szybki jak błyskawica” przypada już dziś, dzięki stacji HBO.

Dołączyła ona głośną produkcję do swojej biblioteki w ramach listopadowej aktualizacji oferty. Pierwszy seans filmu w telewizji odbędzie się już dzisiaj, a kolejnych należy wypatrywać siedmiu dniach. Z okazji na obejrzenie pojedynku między Sonikiem a doktorem Eggmanem z pewnością skorzystają nie tylko fani serii gier, ale także młodsi widzowie zainteresowani dobrą rozrywką na weekend. Mają ku temu zresztą całkiem dobry powód, bo sequel został już zapowiedziany na 2022 rok.

REKLAMA

„Sonic. Szybki jak błyskawica” jest już dostępny na HBO GO. Film zostanie też pokazany w telewizji o godz. 20:10 na HBO.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA