REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Na festiwalu w Sopocie publiczność usłyszała coś, czego nie powinna. Wpadka na Top Sopot Festival 2023

W Sopocie trwa festiwal Top Sopot Festival 2023. Jak to na festiwalach telewizyjnych bywa, wpadki często są nieuniknione. Podczas występu Natalii Przybysz widzowie usłyszeli dźwięki, które niekoniecznie związane był z jej występem. Doszło również do pomyłki w piosence.

22.08.2023
10:33
Natalia Przybysz sopot
REKLAMA

Przez kilka dni Sopot będzie żył muzyką. Trwa właśnie Top Sopot Festival 2023, podczas którego widzowie TVN mogą usłyszeć piosenki najpopularniejszych artystów. W pierwszym dniu festiwalu doszło do sporej, technicznej wpadki. Choć wydawać by się mogło, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, tak się nie stało.

REKLAMA

Wpadka na festiwalu w Sopocie. Głosy w tle i pomylenie piosenki.

Pierwszy dzień sopockiego festiwalu rozpoczął się od koncertu #I DANCE, który otworzył Krzysztof Zalewski z piosenką "Szare miraże" Maanamu. Kolejny utwór, "Boskie Buenos" zaśpiewał w towarzystwie Natalii Przybysz. Natalia, która jest laureatką ubiegłorocznego Bursztynowego Słowika, zaśpiewała piosenkę "Zen". Niestety, została ona zakłócona przez źle działające mikrofony. Te nie zostały odpowiednio wyciszone i w związku z tym widzowie mogli usłyszeć zakulisowe rozmowy prowadzących koncert, a także szumy. Jakby tego było mało, Przybysz zapowiedziała kolejny numer w hołdzie dla Tiny Turner.

Miała być piosenka w hołdzie dla Tiny Turner, lecz nie wyszło

Szybko zorientowała się, że dołączy do niej Krzysztof Zalewski i razem zaśpiewają piosenkę "Miód". Na tym nie koniec, bo widzowie usłyszeli też głosy z offu. Macie już panią Małgosię? - dobiegały głosy organizatorów. Podczas występu Przybysz widzowie mogli jeszcze kilka razy usłyszeć rozmowy zza sceny. Pierwszego dnia gospodyniami koncertu była Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa,  Ola Filipek, Anna Senkara i Gabi Drzewiecka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA