REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Top of The Top 2023: festiwal w Sopocie wystartował, gdzie go obejrzeć?

Końcówka wakacji jak co roku stoi pod znakiem festiwalu w Sopocie - Top of The Top. W Operze Leśnej wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a w nadmorskim Sopocie przez kilka dni rozbrzmiewać będą wakacyjne przeboje oraz ponadczasowe hity. Kiedy startuje festiwal w Sopocie i gdzie obejrzeć transmisję? Sprawdzamy.

21.08.2023
14:07
Top of The Top 2023: festiwal w Sopocie wystartował, gdzie go obejrzeć?
REKLAMA

Sierpień to miesiąc, w którym Sopot znajduje się w centrum muzycznych wydarzeń. Jak co roku na scenie Opery Leśnej pojawią się popularni artyści, a w amfiteatrze przez 4 dni rozbrzmiewać będą najgorętsze, wakacyjne hity oraz ponadczasowe przeboje. W tym roku każdy dzień festiwalu odbywać się będzie pod innym hasztagiem i każdy z nich reprezentowany będzie przez inne gwiazdy. Kiedy odbędzie się festiwal i gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

REKLAMA

Top of The Top 2023: kiedy i gdzie obejrzeć festiwal w Sopocie?

Festiwal w Sopocie wystartował 21 sierpnia w poniedziałek i potrwa aż do czwartku 24 sierpnia. Pierwszego dnia wystąpią tacy artyści jak Sylwia Grzeszczak, T.Love, LemON czy Organek, a dzień później pod hasztagiem #Summer Vibes na scenie w Operze Leśnej pojawią się m.in. Kayah, Agnieszka Chylińska czy Blue Cafe, którzy wykonają znane polskie przeboje w wakacyjnych aranżacjach. Kolejnemu dniu przewodzić będzie hasztag #Great Moments - w środę na scenie w amfiteatrze wystąpią Ralph Kaminski, Natalia Szroeder, Reni Jusis czy Julia Wieniawa, a podczas finałowego dnia festiwalu usłyszeć będzie można Korteza, Igora Herbuta, Annę Rusowicz i Łukasza Zagrobelnego.

REKLAMA

Każdego dnia widzowie będą mogli oglądać swoich ulubionych artystów i artystki od 19:30. Ci, którym nie uda się dotrzeć na Sopot Festival, będą mieli możliwość obejrzenia transmisji na żywo - Top of The Top Festiwal wyemitowany zostanie przez telewizję TVN.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA