REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Twórcy „The Office” zrealizują serial dla Netfliksa. Steve Carell na pokładzie

Na Netfliksa zmierza nowy serial od twórców „Biura”. Również w tym przypadku na ekranie ujrzymy Steve’a Carella, który jest także producentem projektu bazującego na… pomyśle Donalda Trumpa.

16.01.2019
20:20
space force netflix steve carell
REKLAMA
REKLAMA

Nie, obecny prezydent Stanów Zjednoczonych nie połączył sił z Netfliksem, ale jego pomysł stał się inspiracją dla Grega Danielsa, twórcy „Biura”, a także nadchodzącego „Space Force”. Otóż, 18 czerwca 2018 roku rząd federalny USA z polecenia Donalda Trumpa ogłosił utworzenie szóstego rodzaju sił zbrojnych. Ma on odpowiadać za działalność wojskową Stanów Zjednoczonych w przestrzeni kosmicznej. Celem jest obrona satelitów oraz prowadzenie innych działań kosmicznych, a wszystko to jako reakcja na zagrożenie ze strony Chin i Rosji.

Czy nie brzmi to jak zalążek scenariusza na film lub serial? W głowie Danielsa tak właśnie brzmiało. No bo plan jest co najmniej ciekawy, tylko jak go zrealizować? Wyobraźmy sobie ludzi powołanych do tego zadania. Już? Macie zatem obraz tego o czym będzie traktować „Space Force”. Serial powstaje dla Netfliksa, a serwis udostępnił w sieci wideo zapowiadające nowy projekt:

„Space Force” będzie serialem komediowym.

Nie wiadomo jeszcze, z ilu odcinków będzie się składać, ani kiedy trafią one na platformę. Szczegóły fabuły także nie zostały ujawnione, gdyż scenariusz dopiero powstaje. Mimo braku podstawowych informacji, źródła, na które powołuje się Hollywood Reporter, znają jednak wysokość wynagrodzenia Carella. Aktor za każdy epizod ma inkasować sumę miliona dolarów.

REKLAMA

„Biuro” pozostaje jednym z najchętniej oglądanych seriali na Netfliksie, przebijającym nawet liczbą wyświetleń oryginalne produkcje serwisu. To właśnie dlatego włodarze platformy postanowili o wysokim wynagrodzeniu dla Carella licząc na to, że „Space Force” dorówna wcześniejszej produkcji z aktorem.

Greg Daniels pracuje obecnie nad innym projektem dotyczącym kosmosu. Mowa o „Upload” będącym romantyczną satyrą sci-fi powstającą dla Amazona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA