REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tak powstają sceny akcji w "Spectre"

W sieci pojawił się bardzo ciekawy materiał z planu "Spectre", który powinien spodobać się nie tylko wszystkim fanom filmów o Jamesie Bondzie, ale też każdemu, kto jest zainteresowany tym, jak powstają tego typu superprodukcje od kuchni.  

24.09.2015
10:04
Tak powstają sceny akcji w "Spectre"
REKLAMA
REKLAMA

"The action of SPECTRE" to trwający nieco ponad półtorej minuty materiał, prezentujący w jaki sposób kręcone są sceny akcji do "Spectre", czyli dwudziestego czwartego widowiska o przygodach Agenta 007. Ci, którzy spodziewali się green screenu i dużej ilości obrazów generowanych komputerowo mogą poczuć się zaskoczeni - zdecydowana większość tego dzieła powstaje przy użyciu analogowych efektów specjalnych. I trzeba przyznać, że robi to naprawdę imponujące wrażenie.

REKLAMA

To już drugi tego typu materiał ze "Spectre", pierwszy, udostępniony na początku tego roku, możecie obejrzeć tutaj. Tu z kolei znajdziecie najnowszy zwiastun nowego Bonda. Film trafi na ekrany kin 23 października. W roli głównej po raz kolejny zobaczymy Daniela Craiga. Obok niego wystąpią także znani z poprzednich części: Ralph Fiennes (jako M.), Ben Whishaw (Q.), Naomie Harris (Moneypenny) i Rory Kinnear, oraz nowe gwiazdy - Christoph Waltz, Léa Seydoux, Monica Bellucci, David Bautista i Andrew Scott. Reżyserem „Spectre” jest Sam Mendes, a autorami scenariusza John Logan, Neil Purvis i Robert Wade.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA