REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Był przepiękny plakat, czas na teaser. Oto „Spencer”, film o księżnej Dianie z Kristen Stewart

Kilka dni po opublikowaniu fenomenalnego plakatu, w sieci pojawił się pierwszy teaser filmu o księżnej Dianie pt. „Spencer”. Rzućmy okiem.

26.08.2021
21:02
spencer teaser ksiezna diana kristen stewart
REKLAMA

„Spencer” z Kristen Stewart w tytułowej roli to dramat oparty na prawdziwej historii z pierwszej połowy lat 90. Skupia się na okresie, w którym Diana podjęła ostateczną decyzję o zakończeniu małżeństwa z księciem Karolem – są to trzy dni w Windsorze podczas jednych z jej ostatnich świąt. Plotki o romansach zakłócają bożonarodzeniową celebrację w posiadłości królowej, a Diana, zmęczona grą elity, musi podjąć ciężką decyzję. Film będzie zatem pewnego rodzaju wyobrażeniem wydarzeń rozgrywających się w tamtych dniach.

REKLAMA

Kilka dni temu w sieci pojawił się fantastyczny plakat filmu (wprost nie mogę się doczekać, aż polska dystrybucja zaleje czarne tło białymi napisami...). Dziś do sieci trafił pierwszy teaser. Oba promocyjne materiały zobaczycie poniżej:

REKLAMA

Poza Kristen Stewart w obsadzie są również Timothy Spall, Jack Farthing, Sean Harris i Sally Hawkins. Wielokrotnie nagradzany reżyser, Pablo Larrain („Jackie”, „Ema”), stanął za kamerą, a twórca „Peaky Blinders”, Steven Knight, napisał scenariusz. Film będzie miał swoją premierę we wrześniu na Festiwalu Filmowym w Wenecji, a na ekrany kin wejdzie w listopadzie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA