REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Starzy bohaterowie w nowym „Spider-Manie". Alfred Molina wróci jako Dr Octopus, a Kirsten Dunst znów zagra Mary Jane

Alfred Molina powróci do roli Dr. Octopusa w „Spider-Manie 3”. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów filmów z Człowiekiem Pająkiem. 

09.12.2020
10:06
spider man 3 andrew garfiel
REKLAMA
REKLAMA

Podczas gdy Sony pracuje nad swoim filmowym Spider-Verse i fani Człowieka Pająka z niecierpliwością czekają na „Morbiusa” i sequel „Venoma”, Marvel prawdopodobnie zapewni nam nostalgiczną wycieczkę przez kinowy świat superbohatera. Już jakiś czas temu pojawiły się informacje, że do obsady „Spider-Mana 3” dołączył Jamie Foxx, który ponownie wcieli się w Electro (aktor zagrał tę postać już w „Niesamowitym Spider-Manie 2”). I jak się okazuje nie jest on jedyny, bo w produkcji mają wystąpić również inni odtwórcy ról znani z poprzednich serii o Spider-Manie.

Jak donosi The Hollywood Reporter, w filmie zobaczymy również Alfreda Molinę, który ma wcielić się w Dr. Octopusa.

Tak, aktor zagra tę samą postać co w „Spider-Manie 2” Sama Raimiego. Mamy więc dwójkę złoczyńców znanych z poprzednich serii o Człowieku Pająku, ale co z samymi Spider-Manami? Czy Tobey Maguire i Andrew Garfield również powrócą do swoich ról? Wiele na to wskazuje.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Collider, tytułowy „Niesamowity Spider-Man” już jest na pokładzie. Andrew Garfield pojawi się w filmie MCU. A razem z nim dziewczyna Człowieka Pająka — Mary Jane Watson grana oczywiście przez Kirsten Dunst. Zaraz, co? Pomieszanie z poplątaniem. Ale tak, aktorka wzorem Alfreda Moliny powróci do swojej roli znanej z trylogii Sama Raimiego.

Co więcej, na wspomnianym portalu czytamy, że Tobey Maguire (Peter Parker ze „Spider-Mana”) i Emma Stone (Gwen Stacy z „Niesamowitego Spider-Mana”) również mogą ponownie wcielić się w dobrze znane publiczności postacie. Na razie w obu tych przypadkach trwają rozmowy, więc nie jest to oficjalna informacja.

Ani Sony, ani Marvel na razie nie wydali żadnego oficjalnego oświadczenia w sprawie występów wymienionych aktorów w „Spider-Manie 3”.

REKLAMA

Wiemy jednak, że w filmie na pewno też pojawi się Benedict Cumberbatch jako Dr Strange. To z kolei prowadzi nas do prostego wniosku, że w produkcji będziemy mieć do czynienia z aktorskim multiwersum Człowieka Pająka.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA