REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Miles Morales nowym filmowym Spider-Manem. Na razie tylko w krótkometrażówce

Na początku roku przez Internet przetoczyła się lawina plotek, sugerujących, że nowym filmowym Spider-Manem nie będzie Peter Parker, a czarnoskóry Miles Morales. Spekulacje te nie znalazły odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jeśli jednak taka koncepcja przypadła wam do gustu, koniecznie sprawdźcie fanowski film krótkometrażowy "Spider-Man Lives: A Miles Morales Story", który wylądował na YouTube. 

12.11.2015
15:00
Miles Morales nowym filmowym Spider-Manem. Na razie tylko w krótkometrażówce
REKLAMA
REKLAMA

"Spider-Man Lives: A Miles Morales Story" to krótka opowieść o wczesnych początkach Moralesa jako Człowieka-Pająka. Stworzone przez Bard Tales Productions widowisko stoi na naprawdę przyzwoitym poziomie. I choć do filmów kinowych sporo mu brakuje, to jakością wykonania praktycznie nie odbiega od przeciętnej telewizyjnej produkcji. I być może to jest furtka dla Milesa Moralesa? Skoro Sony zadecydowało, że w ich widowiskach Spider-Man musi być biały i heteroseksualny, historia o nowym bohaterze być może mogłaby zostać opowiedziana w niezależnym od nich serialu telewizyjnym?

REKLAMA

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Miles Morales został najważniejszym Spider-Manem komiksowego uniwersum Marvela. Jednak w ekranizacjach jeszcze długo głównym bohaterem będzie Peter Parker - przynajmniej do 2020 roku, choć prawdopodobnie jeszcze dłużej. Marvel i Sony realizować będą serię nowych filmów o przygodach Spider-Mana. Parker będzie w nich uczniem szkoły średniej, posiadającym już swoje pajęcze moce. W planach jest stworzenie czterech widowisk – każde ma przypadać na jeden rok spędzony przez tytułowego bohatera w szkole. Pierwsze z nich trafi do kin w 2017 roku. Serial wydaje się więc ciekawą - a przede wszystkim: jedyną - alternatywą dla wszystkich tych, którym znudziło się już oglądanie kolejnych rebootów i chcieliby poznać nową historię, innego bohatera. Planów na jego stworzenie póki co - brak.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA