REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Czyżby przypadkiem ujawniono tytuł nowego filmu o Spider-Manie?

Wygląda na to, że tytuł nowego filmu ze Spider-Manem mógł zostać nieumyślnie ujawniony. Sony zarejestrowało domenę internetową, która być może nie tylko zdradza nazwę, ale także pewne informacje dotyczące fabuły. 

05.04.2016
10:15
Wpadka Sony? Filmowy Spider-Man ma już tytuł
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli te informacje się potwierdzą, Sony zaliczy klasyczną już wpadkę z domeną. Póki co jednak pewne jest jedynie to, że zarejestrowany został adres SpiderManHomecomingTheMovie.com, aktualnie przekierowujący na stronę Sony Pictures. Podejrzewa się, że podtytułem filmu będzie "Homecoming", co w tym wypadku rzeczywiście wydaje się bardzo prawdopodobne. Nazwa ta może w dodatku odnosić się do komiksu o tym samym numerze, wydanym w 1984 roku. Jeśli okazałoby się to prawdą, w filmowym widowisku możemy spodziewać się pojawienia Kapitana Ameryki, Thora i Sokolego Oka. Na ten moment to jednak jedynie spekulacje - pozostaje czekać, aż Sony je potwierdzi - lub im zaprzeczy.

spider-man 5 class="wp-image-60837"
REKLAMA

Nowy "Spider-Man" trafi do kin w 2017 roku. W roli głównej zobaczymy Toma Hollanda. Człowiek-Pająk pojawił się już na kilka sekund w zwiastunie "Captain America: Civil War", potwierdzając wcześniejsze doniesienia, według których grana przez Hollanda postać zaliczy występ w tym filmie.

Więcej na temat nadchodzącego widowiska przeczytacie w tekście "Kim jest nowy Spider-Man? Wszystko, co wiemy o Człowieku Pająku od Marvela i Sony Pictures" 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA