REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zatrzęsienie Ludzi-Pająków na nowym zwiastunie animacji Spider-Man: Uniwersum

Komiksy superbohaterskie są znane z tworzenia dziesiątek alternatywnych rzeczywistości. W nowej animacji Spider-Man: Uniwersum fani będą mogli poznać więcej niż jednego Człowieka-Pająka. Niektóre wersje bohatera będą dziwniejsze od innych, co udowadnia drugi zwiastun filmu.

03.10.2018
10:55
spider man uniwersum dubbing
REKLAMA
REKLAMA

Od kilku lat postać Milesa Moralesa, czyli nowego Spider-Mana z uniwersum Ultimate, zyskuje coraz większą popularność, a jego komiks staje się jednym ze sztandarowych zeszytów w całym Marvelu. Nic więc dziwnego, że to właśnie czarnoskóry chłopak z Brooklynu będzie najważniejszym bohaterem nadchodzącej animacji.

Nie zabraknie także oryginalnego Spider-Mana – Petera Parkera. Parker nie będzie na początku swojej drogi herosa jak w Spider-Man: Homecoming. Na drugim zwiastunie widzimy, że jest już doświadczonym bohaterem, który uratował Nowy Jork i cały świat więcej razy niż jest w stanie zliczyć. Przy okazji twórcy Spider-Man: Uniwersum dają dowód swojego meta-humoru, w delikatny sposób nabijając się w pierwszych scenach z trylogii Sama Raimiego.

Morales i Parker nie będą jedynymi Pajęczarzami, którzy otrzymają misję uratowania multiuniwersum.

Peter odnajdzie swoje powołanie w szkoleniu Milesa Moralesa na pełnoprawnego następcę, ale przeszkodzi im w tym nadchodząca katastrofa. Wilson Fisk, znany jako Kingpin będzie chciał stworzyć wyrwę w czasoprzestrzeni. Na pomoc przybędzie Spider-Gwen z Ziemi-65, a także Spider-Ham, Spider-Man Noir i uzbrojona w pająka-robota Peni Parker. Tylu bohaterów sugeruje, że Fisk zatrudni do pomocy więcej niż jednego zbira. Na dwóch pierwszych zwiastunach widzimy również Green Goblina i Skorpiona z uniwersum Ultimate.

REKLAMA

Film Spider-Man: Uniwersum będzie dystrybuowany w kinach na całym świecie. Oprócz oryginalnego amerykańskiego zwiastuna w sieci pojawił się także materiał z polskim dubbingiem. Rodzimi aktorzy całkiem nieźle dostosowują się do oryginalnych głosów, choć potrafię sobie wyobrazić, że część polskich widzów będzie wolała wybrać oryginał (choćby po to, żeby usłyszeć Nicolasa Cage'a w roli Spider-Mana Noir). Nie wiadomo, czy produkcja w Polsce będzie dostępna w różnych formatach. Produkcja jest animowana komputerowo i ma swoim stylem przypominać kreskę komiksową.

Spider-Man: Uniwersum trafi do kin 25 grudnia tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA