REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Spotify testuje funkcję „Co nowego”. Już nie przegapimy premier muzycznych, na które czekamy

W Spotify nowe zmiany na lepsze. Tym razem serwis testuje funkcję - Co nowego.

22.10.2018
21:23
spotify co nowego test
REKLAMA
REKLAMA

Serwis streamingowy regularnie wprowadza szereg usprawnień. Jedną z niedawnych zmian było tworzenie list Daily Mix na podstawie najczęściej odtwarzanych przez nas utworów i katalogowania ich według gatunków. Spotify zaproponował również bardziej spersonalizowane wyszukiwanie czy radio wybranego wykonawcy lub utworu. Teraz przyszła pora na…

Co nowego?

Jest to funkcja informująca o ukazaniu się premierowych utworów czy wydawnictw od artystów, których słuchamy. Jak poinformowała strona The Verge ta nowość jest aktualnie testowana wśród części użytkowników. Jeszcze nie wiadomo, kiedy na stałe zawita do serwisu i czy w takiej formie, w jakiej jest prezentowana obecnie. The Verge uzyskał także komentarz ze strony Spotify:

Zawsze testujemy nowe sposoby, aby zapewnić lepsze warunki do słuchania muzyki dla większej liczby użytkowników, jednocześnie wciąż znajdując sposoby na połączenie artystów z ich fanami.

Subskrybenci Spotify, którzy mieli już okazję wypróbować nową funkcję, wydają się być z niej w pełni zadowoleni, o czym świadczą ich tweety.

Spotify stara się regularnie ulepszać usługę promowania nowych wydań muzycznych. Do tej pory było to możliwe dzięki opcjom Radar premier i Odkryj w tym tygodniu. Niekiedy jednak potrafią pojawić się tam albumy, które nie do końca mają przełożenie na to, czego ostatnio słuchamy.

REKLAMA

Kilka miesięcy temu postanowiłem sprawdzić, co nowego dzieje się obecnie w polskim rapie. Poskutkowało to tym, że teraz regularnie Spotify proponuje mi rodzime wydawnictwa właśnie z tego gatunku, choć na co dzień odtwarzam w serwisie zupełnie innych artystów.

Mam nadzieję, że ten problem zostanie choć w części wyeliminowany. Miło byłyby dowiadywać się o premierach, które faktycznie mnie interesują.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA