REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Mark Hamill ma za długi język. Zdradził, kiedy pojawi się nowy zwiastun Star Wars VIII

Fani wyczekują nawet najmniejszych nowinek na temat nadchodzącej produkcji Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Tym razem dowiedzieliśmy się, kiedy pojawi się nowa zapowiedź filmu.

19.09.2017
20:51
Star Wars: The Last Jedi
REKLAMA
REKLAMA

Mark Hamill, który odgrywa w filmach z sagi Star Wars postać Luke'a Skywalkera, jest bardzo aktywny na Twitterze. Z pewnością nie jest to w smak korporacji Disney. Aktor właśnie zdradził, kiedy możemy spodziewać się nowego trailera filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.

Do premiery ósmego epizodu pozostały jeszcze blisko 3 miesiące. Pierwszy zwiastun prezentujący sceny z nowego filmu wchodzącego w skład gwiezdnowojennej sagi pojawił się w kwietniu, czyli prawie pół roku temu.

mark hamill gwiezdne wojny ostatni jedi class="wp-image-95536"

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - nowy trailer pojawi się najpewniej 9 października 2017 roku.

Jak podaje Slashfilm, Mark Hamill odpowiedział jednemu z fanów w tweecie, że powinien "oglądać transmisję z Monday Night Football w poniedziałek, 9 października bez żadnego wyraźnego powodu". Tweet aktora został już usunięty, ale internet nie zapomina i po sieci krążą screeny tej wiadomości.

Później aktor był pytany o to, czy potwierdza tę datę premiery, ale jego kolejna wypowiedź była już bardziej stonowana. Przyznał, że nic na ten temat nie wie i Disney ogłosi, kiedy pojawi się trailer, gdy będzie na to gotowy.

Można przypuszczać, że prawnicy korporacji Disney zagrozili Hamillowi, że jeśli nie przestanie przekazywać za wielu informacji to zjednoczy się z Mocą.

Tak naprawdę jednak aktor nie powiedział nic, czego fani by nie wydedukowali już wcześniej sami. W zeszłym roku trailer też pojawił się przy okazji rozgrywek sportowych, a jedyne, o co można było się spierać, to który poniedziałek wybierze Disney. Wygląda na to, że będzie to 9, a nie 16 października, jak typowali fani wcześniej.

Swoją drogą to niesamowite, że entuzjaści Odległej Galaktyki są aż tak spragnieni kolejnej części filmowych przygód swoich ulubionych bohaterów. Ekscytują się nawet takimi informacjami, jak data premiery nie tyle samego filmu, co zwiastuna.

REKLAMA

W oczekiwaniu na drugi trailer Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi proponuję obejrzeć poprzedni jeszcze raz. Albo pięć.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA