REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Eleven cały czas dąży do normalności. Nowe zdjęcia z planu 3. sezonu Stranger Things

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu 3. sezonu Stranger Things. Na udostępnionych materiałach widać wcielającą się w Eleven Millie Bobby Brown. Wygląda na to, że potwierdzą się zapowiedzi odnośnie granej przez nią bohaterki.

10.07.2018
10:55
Nowe zdjęcia Eleven i Max na planie 3. sezonu Stranger Things
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera spoilery z serialu Stranger Things.

Trzeba przyznać, że serialowa Eleven przebyła długą drogę. Nastolatka uciekła z tajemnego laboratorium, gdzie była przedmiotem okrutnych eksperymentów. Próbowała odnaleźć się w normalnym świecie, jednocześnie będąc ściganą przez pracowników sekretnej placówki. Zyskała przyjaciół w postaci Mike’a, Dustina czy Lucasa i stopniowo starała się zaadaptować do zwykłego życia pod okiem Hoppera. Jednak problemy nigdy jej nie odstępowały.

W 3. sezonie Stranger Things Eleven ma zrobić kolejne kroki w kierunku bycia normalną nastolatką.

Z wcześniejszych doniesień wiemy choćby, że bohaterka będzie spotykać się z Mikiem. Jej postać ma być również bardziej akceptowana przez społeczeństwo, co sprowadza się pewnie przede wszystkim do rówieśników. Portal Just Jared opublikował zdjęcia z planu kolejnego sezonu serialu Netfliksa, które zdają się potwierdzać te słowa.

 class="wp-image-180715"

Eleven po raz kolejny zmieniła fryzurę, jednak teraz wreszcie wygląda jak typowa nastolatka z tamtego okresu. Brown nie bierze jeszcze udziału w kręceniu wszystkich scen z uwagi na odniesioną kilka tygodni temu kontuzję. Aktorka uszkodziła rzepkę w kolanie, przez co w niektórych fragmentach zastępuje ją dublerka.

Tak jest choćby podczas scen widzianych na zdjęciach.

Grana przez Sadie Sink Max wraz z dublerką Eleven odgrywa fragment zapewne toczący się w deszczu. Brown zapewne wolała nie ryzykować stąpania po mokrej nawierzchni i odnowienia urazu. Szczegóły sceny pozostają tajemnicą, choć mi żółty płaszcz od razu skojarzył się z Georgiem z filmu To. Można jednak śmiało przypuszczać, że w nowych odcinkach rozwinie się wątek znajomości Max i Eleven.

REKLAMA
Stranger Things 3. sezon class="wp-image-180718"

Zdjęcia do 3. sezonu Stranger Things rozpoczęły się w kwietniu tego roku. Twórcy pilnują, by widzowie nie dowiedzieli się zbyt wiele na temat fabuły kolejnej odsłony, choć wiemy co nieco m.in. na temat nowych bohaterów. Wciąż jednak nie znamy konkretnej daty premiery, choć mówi się o 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA