REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Muzyka

Gdynia nowym Hawkins - Caleb McLaughlin i Finn Wolfhard pojawią się na Open'erze. Jakich atrakcji należy się spodziewać?

Aktorzy ze „Stranger Things” na polskim festiwalu muzycznym? Nie, to nie jest pomyłka. Dwie młode gwiazdy, znane z niezwykle popularnego serialu Netfliksa, pojawią się już na dniach w naszym kraju przy okazji Open'er Festival 2019. Co dokładnie robią w Polsce McLaughlin i Wolfhard oraz na jakie atrakcje z nimi związane odbędą się w Gdyni?

01.07.2019
10:55
stranger things opener 2019
REKLAMA
REKLAMA

Przyjazd do Polski Finna Wolfharda i Caleba McLaughlina (czyli Mike'a Wheelera i Lucasa Sinclaira ze „Stranger Things”) został nieoficjalnie zdradzony przez aktorów jeszcze w marcu. Przez długi czas nie wiadomo było jednak, kiedy gwiazdorzy pojawią się w naszym kraju i przy jakiej okazji. Wydawało się oczywiste, że ich wizyta zostanie powiązana z akcją promocyjną przed 3. sezonem serialu Netfliksa, ale na bardziej dokładne szczegóły musieliśmy poczekać aż do teraz.

Od kilku dni „Stranger Things” promowano w naszym kraju dosyć intensywnie i za pomocą różnorodnych metod (w tym nawiązanie do słynnego programu „Nie do wiary”). Część z nich łączyła się z podróżą do Gdyni, co od razu budziło podejrzenia, że Netflix przygotował coś specjalnego na muzyczny festiwal. I były to słuszne przewidywania.

Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin pojawią się w Polsce pierwszego dnia festiwalu Open'er, czyli 3 lipca.

Dokładna godzina wydarzenia nie jest jeszcze znana, ale należy się jej spodziewać już wkrótce. Wiadomo, że fani serialu będą mieli okazję zadać kilka pytań swoim idolom, a może nawet przedpremierowo dowiedzą się czegoś nowego o 3. sezonie. Co ciekawe, zarówno Wolfhard, jak i McLaughlin mogą się czuć na festiwalu muzycznym jak u siebie w domu. Kanadyjski aktor w 2017 roku założył rockową indie grupę Calpurnia, która zdążyła już wydać swoje pierwsze EP pt. „Scout”. Kariera drugiego z chłopców zaczęła się z kolei tak naprawdę od broadwayowskiego musicalu „Król Lew”, w którym występował jako młody Simba.

Open'er Festival 2019 - co jeszcze wydarzy się na festiwalu?

Główną atrakcją na gdyńskiej imprezie będą oczywiście koncerty gwiazd z całego świata. Podczas tegorocznego Open'era zagrają m.in. Kylie Minogue, Lana Del Rey, Travis Scott, Death Grips, Greta Van Fleet, Kodaline czy The Smashing Pumpkins. Dokładny program muzycznych występów znajdziecie na internetowej stronie wydarzenia.

Oprócz tego na festiwalu nie zabraknie też pozamuzycznych atrakcji.

REKLAMA

Swoje umiejętności w Gdyni pokażą Stand-Up Polska, Żelazne Waginy i Klub Komediowy. W ramach Alterkino 2019 pojawi się też wiele interesujących filmów w kilku blokach tematycznych m.in. Moc kobiet, Sztuka&wizje czy Muzyka&rewolucje. Będzie też można obejrzeć przedstawienia teatralne, na które już teraz trzeba się zapisać.

Festiwal Open'er 2019 potrwa od 3 do 6 lipca na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA