REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

Aktorzy „Stranger Things” przyjadą do Polski. Zdradzili też, że w 3. sezonie będzie dwóch głównych przeciwników

Popularność „Stranger Things” trudno porównać z jakimkolwiek innym serialem poza „Grą o tron”. Odczuli to na własnej skórze aktorzy, którzy wcielają się w główne role. Dla dwójki z nich jednym z przystanków niedługo będzie Polska.

19.03.2019
12:05
stranger things w polsce
REKLAMA
REKLAMA

Nostalgia to jedna z najsilniejszych sił sterujących współczesną popkulturą. Zauważyli to przedstawiciele Netfliksa, dlatego właśnie na platformie powstał silnie odwołujący się do lat 80. i 90. serial „Stranger Things”. Produkcji nie zajęło długo, by zyskać sobie popularność porównywalną z najważniejszymi serialami XXI wieku. Sprawiło to, że młodzi aktorzy wcielający się w czwórkę przyjaciół oraz Jedenastkę ze stosunkowo anonimowych postaci stali się idolami swojego pokolenia (co poskutkowało znaczącymi podwyżkami od Netfliksa).

Dlatego do promowania 3. sezonu „Stranger Things” podczas Emerald City Comic Con zaangażowano Finna Wolfharda, Gatena Materazzo, Caleba McLaughlina oraz Sadie Sink. Aktorzy nie zdradzili wielu szczegółów fabuły nowych odcinków, ale podczas ich panelu padło kilka niezwykle interesujących stwierdzeń.

Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin zapowiedzieli przyjazd do Polski.

Na sam koniec spotkania jedna z fanek zapytała, który wyjazd służbowy wywarł największe wrażenie na gwiazdach. Cała czwórka jednogłośnie przyznała, że ten do Paryża. A potem zaczęli kolejno wymieniać, gdzie pojawią się w najbliższym czasie. Na liście jest m.in. Japonia, Turcja, Włochy i właśnie Polska. Na ten moment nie wiadomo dokładnie, kiedy McLaughlin i Wolfhard trafią do naszego kraju. Skoro jednak aktorzy oficjalnie zapowiedzieli przyjazd, to zapewne wkrótce pojawi się na ten temat więcej informacji.

REKLAMA

W 3. sezonie „Stranger Things” bohaterowie ponownie staną naprzeciw niezwykłym zjawiskom paranormalnym i potworom. Bracia Duffer nie chcieli póki co zdradzić, kto dokładnie będzie antagonistą w nowej serii. Drobnej podpowiedzi udzielił jednak podczas ECCC Materazzo. Aktor grający Dustina podkreślił, że tym razem będzie aż dwóch głównych wrogów. Kim będą i w jaki sposób zostaną powiązani z miasteczkiem Hawkins? O tym przekonamy się dopiero za kilka miesięcy. W oczekiwaniu na premierę kolejnej serii fani serialu będą jednak mieli co robić. Wkrótce do sklepów trafi powieściowy prequel, a powstają także kolejny komiks i specjalna wersja gry „Dungeons and Dragons” z bohaterami produkcji.

Nowa odsłona „Stranger Things” zagości na Netfliksie 4 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA