REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Super Bowl 2022. Kiedy i gdzie oglądać to wielkie sportowe wydarzenie? Sprawdzamy

Przed nami Super Bowl LVI - wielkie wydarzenie sportowe, będące finałem amerykańskiej ligi NFL. Starciu Los Angeles Rams z Cincinnati Bengals będą towarzyszyć występy gwiazd muzyki i emisje materiałów promujących wyczekiwane filmy i seriale. Kiedy i gdzie oglądać to sportowe wydarzenie oraz kto na nim wystąpi? Sprawdźmy!

13.02.2022
11:07
super bowl 2022 kiedy gdzie oglądać kto wystąpi tvp
REKLAMA

Super Bowl 2022 - jak wszystkie poprzednie - będzie ogromnym wydarzeniem. W USA określa się je zresztą mianem nieformalnego święta narodowego. Finał NFL, czyli ligi futbolu amerykańskiego, to spektakularna impreza oglądana przez grubo ponad sto milionów widzów na całym świecie - meczowi (teraz zmierzą się ze sobą drużyny Los Angeles Rams i Cincinnati Bengals) towarzyszą m.in. występy największych gwiazd, multimedialne show, zrealizowane specjalnie na tę okazję reklamy z udziałem gwiazd czy premiery trailerów nadchodzących głośnych produkcji.

REKLAMA
Super Bowl LVI - Arnold Schwarzenegger i Salma Hayek w reklamie BMW
REKLAMA

Super Bowl 2022: kiedy i gdzie oglądać? Kto wystąpi?

Super Bowl 2022 odbędzie się już dziś w nocy - czyli z niedzieli z 13 lutego na poniedziałek 14 lutego. Impreza rozpocznie się o 00:25 naszego czasu, a w Polsce obejrzymy ją za darmo na antenie TVP Sport (studio rozpocznie się już o 23:45) oraz w sieci na stronie sport.tvp.pl.

Listę gwiazd, które wystąpią na Super Bowl LVI, poznaliśmy już pod koniec ubiegłego roku. Tym razem Halftime będzie hołdował muzyce hip-hopowej, dlatego też o występy poproszono gwiazdy takie jak Eminem, Snoop Dogg, Dr. Dre, Mary J. Blige czy Kendrick Lamar. Hymn Stanów Zjednoczonych przed meczem odśpiewa natomiast Mickey Guyton.

Najciekawsze materiały, które zostaną pokazane widzom w trakcie imprezy, opublikujemy w artykule zbiorczym.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA