REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tinder stworzył serial interaktywny, który pomoże wam znaleźć miłość. Premiera „Swipe Night” już w sobotę

„Swipe Night” nie tylko pozwoli wam decydować o nadchodzących w serialu wydarzeniach, ale też ułatwi znalezienie drugiej połówki na Tinderze. Platforma randkowa ma zapisywać dokonane wybory i na ich podstawie łączyć użytkowników.

11.09.2020
11:10
Swipe Night serial interaktywny Tinder premiera
REKLAMA
REKLAMA

Seriale interaktywne nie są już niczym nowym. Z tego typu formą eksperymentuje się od dawna. Jakiś czas temu dzięki Netfliksowi sami mogliśmy decydować co wydarzy się w „Czarnym lustrze: Bandersnatch” czy specjalnym odcinku „Unbreakable Kimmy Schmidt”. Okazuje się jednak, że podobne produkcje mogą służyć nie tylko zabawie, ale również pomóc znaleźć drugą połówkę. Z takiego właśnie założenia wyszli włodarze najpopularniejszej aplikacji randkowej na świecie.

Tinder lubi angażować swoich użytkowników, od czasu do czasu urządzając specjalne eventy.

Niestety do tej pory organizowano je głównie dla osób z USA. W zeszłym roku za sprawą Spring Break Mode i Festival Mode Amerykanie korzystający z aplikacji mogli znaleźć ludzi wybierających się w te same destynacje wakacyjne bądź imprezy co oni. Jesienią natomiast w serwisie randkowym pojawiło się „Swipe Night”.

Serial interaktywny Tindera znacząco zwiększył liczbę połączeń i konwersacji w aplikacji. Widzowie oglądając dany odcinek mogli decydować o tym, co wydarzy się na ekranie. Algorytm zapisywał ich wybory i na tej podstawie dobierał im potencjalne pary. Jak czytamy na TechCrunch w ten sposób zanotowano wzrost liczby połączeń o 26 proc., a liczby konwersacji o 12%. Produkcja okazała się takim sukcesem, że już w lutym zapowiedziano kolejny sezon.

Czy „Swipe Night” będzie miało tak samo pozytywny efekt w innych krajach na świecie?

REKLAMA

O tym przekonamy się już w ten weekend. Włodarze Tindera postanowili bowiem udostępnić serial również dla osób spoza USA. Użytkownicy otrzymają trzy 7-minutowe produkcje, o których fabule będą decydować sami. Pierwszy z epizodów pojawi się już w tę sobotę i będzie można go zobaczyć między 10:00 a 00:00.

Pierwszy odcinek „Swipe Night” pojawi się na Tinderze w sobotę o 10:00. Kolejne będą debiutować w aplikacji co tydzień o tej samej porze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA