REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Sylvester Stallone zaprosił kamery do domu. To będzie reality show w stylu "The Kardashians"

Sylvester Stallone nie skupia się tylko i wyłącznie na graniu w filmach. Gwiazdor "Rocky'ego" pokaże swoje prywatne życie w nowym reality show "The Family Stallone". Aktor wystąpi razem ze swoją żoną  Jennifer Flavin Stallone oraz córkami: Sophią, Sistine i Scarlet.

03.02.2023
13:58
Sylvester Stallone
REKLAMA

Sylvester Stallone najwyraźniej pozazdrościł Kardashiankom, które dzięki swojemu reality show "Z kamerą u Kardashianów" zyskały niesamowity rozgłos. Gwiazdor, który niedawno został zdaniem fanów niesłusznie nominowany do Złotych Malin za rolę w "Samarytaninie" pokaże swoje prywatne życie pod okiem kamer. Aktorowi będą towarzyszyć najbliżsi, żona Jennifer Flavin Stallone oraz córki Sophia, Sistine i Scarlet. "The Family Stallone" powstaje dla platformy Paramount+.

REKLAMA

Sylvester Stallone pokaże prywatne życie. Gwiazdor wystąpi w reality show "The Family Stallone".

Jak można przeczytać w oficjalnym komunikacie dotyczącym programu, Sylvester Stallone chce pokazać światu, jakim jest ojcem oraz mężem.

Nowy serial, w którym wystąpią trzy córki Stallone'a jego żona i on sam, oferuje nam miejsce przy stole jednej z najbardziej sławnych rodzin Hollywood. Po tym, jak zagrał najbardziej legendarne postaci w historii kina, trzykrotnie nominowany do nagród Akademii Sylvester Stallone zezwoli kamerom, by towarzyszyły mu w największej życiowej roli - ojca - tak brzmi fragment oficjalnego prasowego komunikatu Paramount+.

Kim jest żona Sylvestra Stallone'a Jennifer Flavin i jego córki?

REKLAMA

Sylvester Stallone i jego żona Jennifer Flavin wzięli ślub w maju 1997 roku. Ukochana gwiazdora, modelka jest od niego o 22 lata młodsza. Między zakochanymi nie zawsze było kolorowo. W ubiegłym roku małżeństwo borykało się z poważnym kryzysem. Jak informowały zagraniczne serwisy i kolorowa prasa, mowa była nawet o rozwodzie. Na szczęście małżonkowie doszli do porozumienia.

W reality show zaprezentują się również trzy córki gwiazdora: 25-letnia Sophia Rose Stallone, 24-letnia Sistine Rose Stallone i 20-letnia Scarlet Rose Stallone. Wszystkie trzy latorośle aktora nie są anonimowe. Z powodzeniem spełniają się jako modelki i influencerki. Biorą też udział w programach rozrywkowych, dlatego z pewnością odnajdą się w reality show i prezentowaniu swojej codzienności pod okiem kamer. Reality show z udziałem Sylvestra Stallone i jego rodziny ruszy na wiosnę na platformie Paramount+ i składać się będzie z ośmiu odcinków. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA