REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

TVN i Polsat: pandemia to nie czas na huczne imprezy. TVP: YOLO, zapraszamy do amfiteatru na „Sylwestra Marzeń”

Z powodu trwającej pandemii zrezygnowano w tym roku z hucznych sylwestrowych imprez. Telewizja Polska jednak idzie w zaparte i zamierza zorganizować plenerowy koncert w Ostródzie. Jak będzie wyglądać tegoroczny „Sylwester Marzeń”?

17.12.2020
10:18
sylwester marzen dwojka tvp 2020
REKLAMA
REKLAMA

Z organizacji hucznych sylwestrowych wieczorów zrezygnowały już m.in. dwie największe stacje telewizyjne: Polsat i TVN (na antenie tej pierwszej pojawi się jednak „największej domówka w kraju", czyli koncert bez udziału widowni). A co przygotowała na sylwestrową noc Telewizja Polska?

Polsat zaprasza na domówkę, a TVN na maraton filmowy

Stacja TVN całkowicie zrezygnowała z muzycznych obchodów Sylwestra 2020: zamiast koncertu, 31 grudnia stacja zaprasza na maraton filmowy, podczas którego wyemituje „Nigdy w życiu", „Pieniądze to nie wszystko", „American Pie II" i „Świadka koronnego" (strat maratonu o godz. 20:00).

Z kolei Polsat organizuje koncert, który będzie na żywo nadawany ze studia telewizyjnego — podczas wieczoru wystąpią m.in. Beata Kozidrak, Sylwia Grzeszczak, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Sławomir, Doda, a także Maizie Williams z Boney M.

Tegoroczny Sylwester będzie inny niż te, które znamy z poprzednich lat. Mimo wszystko spotkamy się z Wami na żywo i zapraszamy do wspólnego świętowania z Polsatem… w domu! Rozkręcimy największą domówkę w Polsce i w szampańskich humorach przywitamy Nowy Rok! A jak wiadomo, na każdej domówce najważniejsza jest muzyka. Dlatego podczas sylwestrowej nocy z Polsatem usłyszymy największe hity ostatnich lat, a nawet dekad

— informuje stacja.

TVP idzie w zaparte i organizuje „Sylwestra Marzeń” w amfiteatrze

Tylko Telewizja Polska nie daje za wygraną i twardo obstaje przy organizacji „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Według medialnych doniesień trwa już nawet budowa sceny dla muzyków. Tegoroczna impreza TVP ma się odbyć w ostródzkim amfiteatrze (w obiekcie znajduje się 2,5 tys. miejsc siedzących):

Centrum Kultury w Ostródzie wynajmuje amfiteatr miejski na produkcję audycji telewizyjnej „Sylwester Marzeń z Dwójką”, zatem w sprawie odpowiedzi na pytania proszę kontaktować się z organizatorami, czyli TVP

— skomentowała w rozmowie z Onetem Ewa Wiśniewska z ostródzkiego Centrum Kultury.

Na razie nie wiadomo, czy i w jakich proporcjach zajęte będą miejsca na widowni. Zgodnie z tradycją (odkąd TVP szefuje Jacek Kurski), „Sylwester Marzeń” upłynie pod znakiem disco polo, a na scenie wystąpią m.in. Zenek Martyniuk i Marcin Miller.

Na sylwestrowej imprezie Dwójki też pojawią statyści?

To nie pierwszy raz, gdy publiczna telewizja organizuje masową imprezę w pandemii — liczne kontrowersje towarzyszyły m.in. majowemu koncertowi z okazji Dnia Matki (TVP tłumaczyła się wówczas, że na widowni mieli zasiadać... statyści). Telewizja Polska podkreśla jednak, że sylwestrowa zabawa odbędzie się „z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa".

REKLAMA

* Zdjęcie główne: Facebook.com/BadzmyRazem.TVP

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA