REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Służby zabezpieczyły materiały dotyczące afery z youtuberami. Policja już pracuje

Film Sylwestra Wardęgi odnośnie niemoralnych zachowań youtuberów odbił się szerokim echem. Zbigniew Ziobro zapowiedział, że wszczęto śledztwo. Tymczasem Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości zabezpieczyło materiały, które są analizowane. W czynności zaangażowani są też policjanci.

05.10.2023
11:31
Policja Sylwester Wardęga
REKLAMA

Sylwester Wardęga opublikował na Youtube film, w którym pogrążył kilku youtuberów, m.in. Stuu oraz Marcina Dubiela. Mieli oni zachowywać się niemoralnie względem nastoletnich dziewcząt, m.in. wysyłając obrzydliwe sms-y.

REKLAMA

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości i policja reagują na film Wardęgi o youtuberach.

REKLAMA

Na sprawę zareagowało już Ministerstwo Sprawiedliwości ze Zbigniewem Ziobro na czele, który zapowiedział, że wszczęte zostało śledztwo. Podjęte zostały też inne czynności. Na profilu Polskiej Policji na portalu X (Twitterze) pojawił się komunikat. W związku z filmem na portalu YouTube dot. zachowań pedofilskich wśród influencerów, Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości zabezpieczyło materiały, które są analizowane. Śledztwo prowadzi Prok. Okręgowa w Warszawie, a czynności wykonują policjanci - czytamy na profilu X.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA