REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czy seryjny morderca poniesie karę? 2. sezon serialu „Szadź” już w maju na Playerze

Czekacie na kontynuację „Szadzi”? W takim razie mamy dla was dobrą wiadomość. Pierwszy z siedmiu odcinków 2. sezonu serialu zadebiutuje na platformie Player.pl już w przyszłym miesiącu.

20.04.2021
18:56
2 sezon szadź premiera player
REKLAMA

„Szadź” szturmem zdobyła serca najpierw użytkowników Playera, a potem widzów TVN-u. Recenzując finał serialu redaktor prowadząca Rozrywka.Blog określiła produkcję mianem jednej z najlepszych premier zeszłego roku. Rzeczywiście historia Agnieszki Polkowskiej borykającej się z problemami osobistymi i ścigającej seryjnego mordercę, którego tożsamość widz zna od pierwszego odcinka, ma w sobie wystarczająco dużo uroku, aby przypaść do gustu miłośnikom opowieści kryminalnych. Czy 2. sezon powtórzy ten sukces?

REKLAMA

2. sezon serialu „Szadź” - o czym będzie?

W kolejnej odsłonie popularnego serialu mamy poznać dalsze losy Agnieszki i Piotra. Ta pierwsza jest przekonana, że złapała groźnego mordercę, ale ten drugi utrzymuje przed sądem, że jest niewinny. I chociaż wyrok wydaje się być przesądzony, pojawia się pytanie, czy granemu przez Macieja Stuhra bohaterowi uda się uniknąć kary? Jak czytamy w opisie:

Drugi sezon odkryje przed widzami dramatyczne wydarzenia z przeszłości głównego bohatera. W jego życiu pojawi się Lila, kobieta, z którą Wolnickiego łączy wyjątkowa więź i tajemnica z czasów młodości. Obecność Lili przywróci wspomnienie tragicznego zdarzenia, ale jednocześnie będzie dla Piotra szansą na konfrontację z brutalną prawdą o sobie.

Kiedy premiera 2. sezonu serialu „Szadź”?

Do znanych z pierwszego sezonu ról powrócą Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Anna Cieślak, Emma Giegżno, Michał Kaleta, Patrycja Soliman, Monika Niemczyk i Mirosław Zbrojewicz. Ale pojawi się również nieco nowych twarzy. Na ekranie zobaczymy bowiem również Annę Ilczuk, Karolinę Gorczycę, Agnieszkę Wosińską, Kingę Jasik, Sandrę Drzymalską, Krzysztofa Zarzeckiego, Wiktora Piechowskiego i Paulinę Krzyżańską.

REKLAMA

2. sezon „Szadzi” będzie składał się z siedmiu odcinków. Pierwszy z nich zadebiutuje na platformie Player.pl już 11 maja 2021 roku. Kolejne będą pojawiać się w tygodniowych odstępach.

Dotychczasowe odcinki serialu „Szadź” obejrzycie na platformie Player.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA