REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix oficjalnie potwierdza 4. sezon „Szkoły dla elity”. Gwiazdy serialu wystąpiły w specjalnym wideo

Hiszpańskie produkcje od kilku lat cieszą się rosnącą popularnością na platformie Netflix, do czego w wydatny sposób przyczyniły się „Dom z papieru” i „Szkoła dla elity”. Fani drugiego z wymienionych seriali właśnie otrzymali doskonałą informację. Największe gwiazdy „Szkoły dla elity” dostały scenariusze 4. sezonu, który został tym samym oficjalnie potwierdzony.

22.05.2020
19:30
szkoła dla elity 4
REKLAMA
REKLAMA

Dzieło duetu Carlos Montero/Dario Madrona trafiło do biblioteki platformy w październiku 2018 roku i szybko awansowało w hierarchii oryginalnych produkcji Netfliksa. „Szkoła dla eity” sprawnie połączyła bowiem dwa gatunki cieszące się od zawsze olbrzymią popularnością wśród użytkowników serwisu: thriller i dramat dla nastolatków. Wkrótce stało się jasne, że opowieść o elitarnej szkole Las Encinas na pewno doczeka się kontynuacji.

A nie jest to wcale pewne nawet w kontekście najchętniej oglądanych seriali oryginalnych platformy. Netflix jest bowiem znany jako producent nieszczędzący kosztów, ale też niechętny przedłużaniu produkcji w nieskończoność. Dlatego fani „Szkoły dla elity” co roku mogli drżeć, czy ich ukochani bohaterowie powrócą z nowym sezonem. W styczniu 2020 roku w mediach pojawiły się co prawda plotki, że Netflix myśli już o 4. i 5. części hiszpańskiego serialu, ale żaden przedstawiciel firmy nie potwierdził tych wieści. Aż do teraz.

Netflix oficjalnie potwierdza, że „Szkoła dla elity” dostanie 4. sezon.

Podobnie jak w przypadku niedawnego przedłużenia „The Umbrella Academy”, serwis przekazał pozytywne wieści z pomocą aktorów grających w młodzieżowym widowisku. Przebywające na kwarantannie gwiazdy „Szkoły dla elity” zdradziły, że nie mogą się doczekać powrotu na plan. Przede wszystkim dlatego, że każde z nich dostało już swój egzemplarz scenariusza do 4. sezonu. Według ich zapowiedzi nowe odcinki mają być iście bombowe.

REKLAMA

W nadchodzących odcinkach nie pojawią się jednak wszyscy aktorzy znani z dotychczasowych serii. Trzy dni temu na YouTubie pojawiło się pożegnalne wideo, w którym swój rozbrat z serialem potwierdzili Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lucrecia), Jorge López (Valerio), Álvaro Rico (Polo) oraz Mina El Hammani (Nadia).

Oficjalna data premiery 4. części „Szkoły dla elity” nie została jeszcze podana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA