REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Quebonafide i Taco Hemingway w nowym utworze. Tamagotchi to drugi singiel Taconafide

Współpraca Taco Hemingwaya i Quebonafide to jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku. Premiera płyty SOMA 0,5 mg zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Taconafide udostępniło nowy singiel.

22.03.2018
21:37
Taconafide Tamagotchi
REKLAMA
REKLAMA

Wielu fanów polskiego hip-hopu powie, że w 2015 r. rozpoczął się renesans tego gatunku. Wtedy to Kuba Grabowski, szerzej znany jako Quebonafide, wydał swój debiutancki album, zatytułowany Ezoteryka. Rok później pierwszym długogrającym albumem pochwalił się Filip Szcześniak, czyli Taco Hemingway. W czerwcu nowy materiał znowu wypuścił Quebonafide; Egzotyka okazała się najlepiej sprzedającą się płytą 2017 r. Niedawno obaj dżentelmeni wprawili swoich fanów w ekstazę.

Muzycy połączyli siły i stworzyli projekt o nazwie Taconafide.

Biorąc pod uwagę tematykę i wrażliwości artystyczne obu raperów, ich kolaboracja jest sporą niespodzianką. Plotki na ten temat pojawiły się kilka tygodni temu, jednak zostały one potwierdzone dopiero w tym miesiącu. Według informacji Aleksandry Makiewicz, modelki z teledysku, płyta SOMA 0,5 mg miała ukazać się 23 marca. Pogłoski szybko jednak zdementowano. W zeszłym tygodniu opublikowano pierwszy singiel z albumu, zatytułowany Art-B. Podano również do wiadomości, że krążek ukaże się 13 kwietnia.

Teraz w sieci pojawił się kolejny utwór Taconafide.

REKLAMA

Tamagotchi to druga kompozycja promująca wydawnictwo SOMA 0,5 mg. Piosenki można posłuchać za pośrednictwem serwisu Tidal. Teledysk do utworu został opublikowany na kanale YouTube Taco Hemingwaya.

Wiadomo także, że współpraca nie skończy się tylko na wydaniu płyty. Raperzy planują także wspólną trasę koncertową. Ekodiesel Tour rozpocznie się w czwartek 19 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie. Następnie Taconafide zagrają jeszcze w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Trójmieście, Łodzi i Wrocławiu. Wejściówki można kupić za pośrednictwem portalu biletomat.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA