REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Wraca "Taniec z gwiazdami". Są pierwsze nazwiska tańczących celebrytów

"Taniec z gwiazdami" wraca do Polsatu. Tanecznego programu nie było na antenie okrągły rok, lecz wiosną 2024 roku gwiazdy ponownie będą pląsać dla całej Polski. Wiadomo już, że w programie pojawi się Małgorzata Ostrowska-Królikowska, gwiazda "Klanu" i mama Antka Królikowskiego. Kto jeszcze zatańczy?

04.01.2024
11:27
Taniec z gwiazdami wraca do Polsatu
REKLAMA

W 2023 roku w Polsacie nie zabrakło wielu zmian. W styczniu stanowisko dyrektora programowego objął Edward Miszczak, który postanowił wprowadzić nie tylko szereg zmian personalnych w zespole, ale odświeżyć też stare, sprawdzone formaty, m.in. "Taniec z gwiazdami". Wiadomo, że ma być nowe studio, odświeżony skład jurorski, ale co najważniejsze nowe gwiazdy. Do tej ostatniej grupy widzowie dość sceptycznie podchodzili, bo na przestrzeni lat w programie gościły już chyba wszystkie największe gwiazdy małego ekranu, a w ostatnich latach ich miejsce zasilali głównie wszelkiej maści influencerzy znani z Instagrama.

REKLAMA

Więcej o Polsacie przeczytasz w Spider's Web:

Wiosną 2024 rusza "Taniec z gwiazdami". Potwierdzono pierwsze nazwiska gwiazd.

Powoli klaruje się gwiazdorski skład "Tańca z gwiazdami". Potwierdzoną uczestniczką jest już Małgorzata Ostrowska-Królikowska, dla fanów "Klanu" znana jako Grażynka Lubicz, a prywatnie mama niepokornego Antka Królikowskiego. Aktorka dziewięć lat temu razem ze śp. mężem Pawłem Królikowskim kibicowała Antkowi, który również brał udział w "Tańcu". Odpadł z niego już w 3. odcinku.

Wiadomo też, że w programie wystąpi Julia Kuczyńska, czyli Maffashion. Tak przynajmniej ustalił serwis Świat Gwiazd. Mama małego Bastka i była partnerka Sebastiana Fabijańskiego miała podpisać kontrakt w tym tygodniu. Zatańczyć ma też młoda gwiazda piosenki - Roksana Węgiel. Według "Super Expressu" propozycję wzięcia udziału w tanecznym show dostał też aktor, znany z m.in. "M jak miłość", Mikołaj Roznerski, który odmówił uczestnictwa w show oraz lubiany, szczególnie przez młodą publiczność aktor, Maciej Musiał. Gwiazdor "Rodzinki.pl" ma ponoć mocno zastanawiać się nad przyjęciem propozycji. Swego czasu krążyły też plotki o uczestnictwie Kingi Zawodnik, która znana jest z programów TVN o dietach. Wiadomo jednak, że nie zatańczy w "Tańcu z gwiazdami".

REKLAMA

Spore zmiany w jury. Ze starej ekipy wystąpi tylko Iwona Pavlović

Zmiany obejmą też jurorski skład w "Tańcu z gwiazdami". Do tej pory przez długi czas uczestników oceniali: Andrzej Grabowski, Iwona Palović, Andrzej Piaseczny oraz Michał Malitowski. Wiadomo, że ze starej ekipy miejsce w jury miała zachować jedynie Pavlović. W nowej odsłonie tanecznego show widzowie mają poznać jeszcze dwójkę nowych jurorów. Niewykluczone, że jednym z nich będzie Marcin Hakiel, były mąż Kasi Cichopek. "Taniec z gwiazdami" w nowej formie ma ruszyć na wiosnę 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA