REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tatiana Maslany zagra w spin-offie „Gwiezdnych wojen”?

Pierwszy z trzech zapowiedzianych spin-offów „Gwiezdnych wojen" trafi na ekrany kin pod koniec przyszłego roku - aktualnie trwają castingi do główny ról. W jedną z nich ma wcielić się Tatiana Maslany.

02.02.2015
9:02
Tatiana Maslany zagra w spin-offie „Gwiezdnych wojen”?
REKLAMA
REKLAMA

Tatiana Maslany to 29-letnia aktorka pochodząca z Kanady, której największą sławę przyniosły role Lily w filmie "I że cię nie opuszczę" z 2012 roku oraz udział w serialu "Orphan Black", w którym wcieliła się w kilka postaci-klonów. O angaż w spin-offie "Gwiezdnych wojne" Maslany rywalizowała między innymi z Rooney Marą („Dziewczyna z tatuażem”) oraz Felicity Jones ("Teoria wszystkiego") - wszystko wskazuje na to, że wygrała ten wyścig, choć informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona ani przez aktorkę, ani przez Disneya.

REKLAMA
tatiana maslany

Na temat jej roli wciąż nie wiadomo praktycznie nic, ponad to, że grana przez nią postać będzie główną kobiecą bohaterką filmu. Nie ujawniono dotąd nawet tego, w jakich latach rozgrywać się będzie akcja spin-offu, choć jeśli wierzyć plotkom, będzie ona osadzona pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w „Zemście Sithów” i „Nowej Nadziei”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA