REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nikt nie rozpieszcza fanów tak jak Taylor Swift. Artystka wypuściła odświeżony album „Fearless” z nowymi piosenkami

Taylor Swift w ostatnich miesiącach była najbardziej aktywną i pracowitą amerykańską wokalistką. A po premierach dwóch zupełnie nowych albumów „Folklore” i „Evermore” nadszedł czas na odświeżenie kultowej płyty sprzed lat. Artystka powróciła do nagranego w 2008 roku „Fearless”, przy okazji publikując szereg nieznanych wcześniej utworów.

09.04.2021
10:22
Taylor Swift wypuściła odświeżoną wersję Fearless z 6 nowymi piosenkami
REKLAMA
REKLAMA

Fani Taylor Swift mają za sobą niezwykle intensywny rok. Amerykanka wypuściła w tym czasie aż dwie zupełnie nowe folkowe płyty „Folklore” i „Evermore”, które okazały się olbrzymim sukcesem artystycznym i komercyjnym. Dzięki temu udało się jej jako pierwszej solowej artystce w 2020 roku wspiąć się z dwoma różnymi longplayami na szczyt listy Billboard 200 (w analogicznym okresie udało się to też tylko k-popowej grupie BTS).

Nic nie wskazuje jednak na to, żeby Taylor Swift pragnęła odpoczynku po kilkumiesięcznej pracy. Od kilku tygodni sugerowała bowiem swoim fanom rychłe pojawienie się kolejnej muzycznej niespodzianki. Ostatecznie padło na jej 2. album studyjny pt. „Fearless”, który został ponownie nagrany i odświeżony.

Nowa wersja „Fearless” od Taylor Swift zawiera aż 27 piosenek, w tym sześć zupełnie nowych.

Piosenkarka zapowiada, że przerobiony album z 2008 roku będzie dla jej słuchaczy w równym stopniu zupełnie nowym i nostalgicznym doświadczeniem. Na płycie znajdą się featuringi Keitha Urbana i Maren Morris, a także bonusowy kawałek będący remiksem słynnego singla Love Story.

Co ważne, podobnych projektów będzie w przyszłości więcej. Taylor Swift negatywnie odebrała bowiem wiadomość o sprzedaży praw do jej pierwszych sześciu albumów przez Big Machine Label Group do Scooter Braun's Ithaca Holdings. Dlatego postanowiła nagrać te longplaye na nowo i przedstawić je światu jako „wersja Taylor”. Piosenek z tegorocznego „Fearless” można już posłuchać m.in. na platformie Spotify.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA