REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Przygotujcie kasę – Cinema City i Helios zapowiadają przedsprzedaż biletów na film „Tenet”

Sieci Cinema City i Helios poinformowały o przedsprzedaży biletów na seanse filmu „Tenet”. Przygotujcie kieszonkowe na 12 sierpnia.

06.08.2020
14:27
tenet przedsprzedaz cinema city
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Po tygodniach zawirowań wokół daty premiery filmu „Tenet” (tygodniach szczególnie długich dla fanów Christophera Nolana), zapowiedziano niedawno ostateczny termin wejścia tytułu na ekrany. Sieci Cinema City i Helios nie czekają dłużej i zapowiadają przedsprzedaż biletów.

„Tenet”, najnowsze dzieło Nolana, ma wejść do polskich kin 26 sierpnia 2020 roku.

Fabuła filmu toczyć się będzie między innymi wokół wątków szpiegowskich i tematu podróży w czasie. Czyli tropów, które Nolan lubi najbardziej. W obsadzie filmu znaleźli się między innymi John David Washington, Robert Pattinson i Elizabeth Debicki.

Bieżący rok jest dla kina wyjątkowo trudny, ze względu na ograniczenia wynikające z panującego zagrożenia COVID-19. Dlatego każda duża premiera filmowa jest szczególnie oczekiwania przez kinomanów. Zwłaszcza, jeśli chodzi o nowe dzieło Christophera Nolana, jego pierwszy film od 2017 roku i „Dunkierki”, fabułą jednak raczej bliższy „Incepcji” z 2010 roku.

Sieci kin Cinema City i Helios 12 sierpnia rozpoczną przedsprzedaż biletów na seanse „Teneta”.

REKLAMA

W Cinema City film pojawi się w formatach IMAX, 4DX i VIP. Więcej informacji znajdziecie na stronie sieci.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA