REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Film „The Batman” z oficjalnym logiem i pierwszym plakatem. Więcej o filmie dowiemy się już w weekend

Najbliższe dni upłyną fanom komiksów pod znakiem DC. W najbliższy weekend odbędzie się bowiem wielkie wydarzenie DC Fandom, w trakcie którego dowiemy się więcej o nowych filmach, komiksach i serialach. Drobny przedsmak czekających nas emocji zaoferował reżyser „The Batman”, Matt Reeves.

20.08.2020
20:05
the batman logo
REKLAMA
REKLAMA

Wielbiciele superbohaterskich produkcji z powodu panującej pandemii na nowe tytuły tego typu czekają już od wielu miesięcy. Sytuacja jest o tyle gorsza, że Marvel de facto nabrał wody w usta i nie chce zdradzać przedwcześnie prawie nic na temat swoich nadchodzących tytułów. Na szczęście na inną strategię zdecydowało się DC, które w zastępstwie odwołanego Comic Conu postanowiło zainicjować własne wydarzenie dla fanów.

DC Fandom dobędzie się już w najbliższy weekend i dostarczy widzom nowych materiałów i informacji na temat zapowiedzianych produkcji z bohaterami takimi jak Batman czy Superman. Na liście są nie tylko filmy tworzone przez wytwórnię Warner Bros., ale też seriale i gry wideo. Wydarzenie miało początkowo dotyczyć również komiksów, ale z racji na olbrzymią liczbę zaplanowanych paneli DC zdecydowało się podzielić je na dwie części zgodnie z prośbami fanów. Jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów, które pojawią się na DC Fandom jest „The Batman”. Reżyser filmu, Matt Reeves zaprezentował z tej okazji mały teaser na swoim Twitterze.

The Batman” otrzymał oficjalne logo oraz pierwszy plakat. W obu dominuje czerwony kolor.

Autorem plakatu przedstawiającego Mrocznego Rycerza stojącego na gargulcu jest słynny rysownik komiksów Jim Lee. Prawie na pewno nie będzie to ilustracja reklamująca film w kinach, ale fani obrońcy Gotham tak czy inaczej będą zadowoleni. A to nie koniec zbliżających się niespodzianek powiązanych z „The Batman”. Opublikowana wczoraj zapowiedź DC Fandom zawiera fragment, w którym Matt Reeves mówi o przygotowanym z tej okazji materiale wideo pokazującym Roberta Pattinsona.

REKLAMA

Według wcześniejszych informacji medialnych w trakcie trwającego 24 godziny i transmitowanego online konwentu dowiemy się więcej również o takich produkcjach DC jak m.in. „Wonder Woman 1984”, „Shazam 2”, „Black Adam”, animacji „Harley Quinn” czy grze wideo „Suicide Squad: Kill the Justice League”.

„The Batman” trafi do kin 1 października 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA