REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Robert Pattinson, John Turturro i Zoe Kravitz na nowych zdjęciach z planu „The Batman”

Po wszelkich zawirowaniach spowodowanych pandemią i zdiagnozowanym u Roberta Pattinsona koronawirusem, ekipa „The Batman” wróciła na plan. W sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać wspomnianego aktora, a także Johna Turturro i Zoe Kravitz.

12.10.2020
20:45
the batman zdjecia z planu robert pattinson john torturro
REKLAMA
REKLAMA

„The Batman” jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji. Fani Mrocznego Rycerza, którzy już przebierają niecierpliwie nogami, aby zobaczyć, jak w roli Człowieka Nietoperza sprawdza się Robert Pattinson nie mają jednak łatwego życia. Zdjęcia do filmu Matta Reevesa ruszyły na początku tego roku. Reżyser chętnie dzielił się w mediach społecznościowych kolejnymi przeciekami z planu i przedstawiał grono postaci, jakie przyjdzie nam zobaczyć na ekranie, ale po kilku tygodniach sytuacja z pandemią zmusiła twórców do przerwania realizacji.

Chociaż Pattinson wrócił na plan już jakiś czas temu, to niestety pojawiły się kolejne problemy.

U aktora zdiagnozowano bowiem koronawirusa i trzeba było ponownie przerwać zdjęcia zaledwie kilka dni po ich restarcie. Ze względu na wszystkie opóźnienia w pracach na planie, Warner Bros. zdecydowało się nawet przesunąć premierę filmu. Miał on pojawić się w kinach 1 października 2021 roku, ale teraz wiemy, że przyjdzie nam poczekać na niego dłużej. Według najnowszych informacji „The Batman” zadebiutuje dopiero 4 marca 2022 roku.

Po tych wszystkich tragicznych doniesieniach, fani Mrocznego Rycerza mogą już odetchnąć z ulgą. O to w sieci pojawił się szereg zdjęć z planu, na których widać nie tylko Roberta Pattinsona, ale również innych aktorów biorących udział w tej wyczekiwanej produkcji.

Zdjęcia do „The Batman” trwają właśnie w Liverpoolu.

Nagrywano tam scenę pogrzebu, w której prócz Pattinsona pojawiają się także John Turturro i Zoe Kravitz, czyli filmowi Carmine Falcone oraz Selina Kyle, lepiej znana jako Kobieta Kot.

REKLAMA

Co prawda szczegóły dotyczące fabuły filmu trzymane są w ścisłej tajemnicy, wiemy, że zobaczymy w nim wątki znane fanom z komiksu „Długie Halloween”. Twórcy zapowiadają, że produkcja będzie dla Batmana swoistym powrotem do korzeni. Zobaczymy w niej bowiem początki losów Mrocznego Rycerza i dowiemy się dlaczego nazywany on jest największym detektywem świata.

Premiera „The Batman” zapowiedziana jest na 4 marca 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA