REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Maratonu ciąg dalszy. Do biblioteki HBO GO trafiają kolejne dwa sezony The Big Bang Theory

Zgodnie z obietnicą stacja HBO udostępniła właśnie dwa kolejne sezony The Big Bang Theory w swoim serwisie wideo na żądanie. Widzowie mogą kontynuować maraton w oczekiwaniu na finał, po którym ta wspaniała przygoda się zakończy.

01.09.2018
10:00
teoria wielkiego podrywu ostatni sezon
REKLAMA
REKLAMA

The Big Bang Theory jest jednym z najdłużej emitowanych seriali w historii telewizji. Jego poziom był różny, ale nie należę do osób, które na Sheldonie i spółce w ostatnich latach wieszają psy. Z pewnością za tą produkcją będę tęsknił. Na horyzoncie nie widać dla niej żadnego godnego następcy.

Na szczęście teraz będę mógł wracać do najsławniejszych serialowych nerdów, kiedy tylko dusza zapragnie. Prawa do emisji Teorii wielkiego podrywu w polskiej sieci przejęło HBO. Wcześniej, by oglądać serial, trzeba było polować na powtórki na Comedy Central, kombinować z VPN-ami itp.

HBO udostępnia teraz po 2 sezony The Big Bang Theory miesięcznie.

Trochę szkoda, że stacja nie udostępniła wszystkich sezonów jednocześnie, ale i tak nie ma co narzekać. Do biblioteki HBO GO dodawane są dwie serie, składające się z 20-kilku odcinków każda, co miesiąc - i tak mało kto byłby w stanie obejrzeć więcej.

Jak dotąd w lipcu i sierpniu HBO dało widzom dostęp do pierwszych 4 sezonów. Dzisiaj dodane zostały kolejne dwa, a więc jesteśmy już na półmetku. The Big Bang Theory skończy się bowiem na 12. serii, której emisja w Stanach Zjednoczonych pod koniec września.

Co z finałem Teorii wielkiego podrywu w HBO GO?

Wygląda na to, że HBO GO za trzy miesiące może dogonić zachód. 7. i 8. sezon pojawią się w październiku, 9. i 10. w listopadzie, a 11. i (miejmy nadzieję) wszystkie wyemitowane do tego momentu na zachodzie odcinki z 12. serii, w grudniu.

REKLAMA

Tak czy inaczej, na pierwsze epizody finałowej serii będziemy musieli trochę poczekać. Na osłodę pozostaje nam Młody Sheldon, czyli spin-off The Big Bang Theory, do którego stacja też ma prawa. Ten serial również wraca pod koniec września.

6 sezonów serialu The Big Bang Theory znajdziecie na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA