REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Co Butcher robił na początku 2. sezonu „The Boys”? Wszystko już jasne

Określenie „krótki metraż” w stosunku do filmiku, który pojawił się w sieci jest sporym nadużyciem ze strony jego twórców. To w rzeczywistości jedna scena, która została wycięta z jednego odcinka 2. sezonu „The Boys”.

10.09.2020
21:46
Billy Butcher film 2 sezon the boys amazon prime video
REKLAMA
REKLAMA

Produkcje oryginalne Amazona nigdy nie były złe. Kolejne seriale zdobywały swoje rzesze fanów i mogły się nawet cieszyć przychylnością krytyków. Aby konkurować z największym graczem na rynku VOD, czyli Netfliksem, Prime Video potrzebowało tylko globalnych hitów. Pierwszym tytułem, o którym mówił każdy okazał się „The Boys”. Adaptacja komiksu Gartha Ennisa szturmem podbiła serca widzów i recenzentów na całym świecie.

Nic więc dziwnego, że Amazon chce wycisnąć z popularności „The Boys” ile się da.

Niestety przy okazji serwis rozmienia się na drobne. Włodarze Prime Video zdecydowali się udostępniać kolejne odcinki w tygodniowych odstępach, czym narazili się na gniew wielu fanów. Ale nic to, bo przecież miłośnicy tygodniowych chłopaków z niecierpliwością będą wyczekiwać następnych epizodów. Teraz, żeby im to umilić serwis postanowił uchylić rąbka tajemnicy i pokazać czym ostatnio zajmował się Billy Butcher.

W pierwszym odcinku 2. sezonu „The Boys” obserwujemy poczynania znanych nam dobrze supków i chłopaków ukrywających się przed systemem sprawiedliwości. Wśród tych ostatnich brakuje jedynie klnącego jak szewc Billy'ego Butchera. Postaci ciągle o nim wspominają, ale jego samego nie uświadczymy na ekranie do samego końca. Wtedy wchodzi w kadr ubrany w niezbyt stylowy dres, ale z bardzo nonszalanckim uśmiechem na ustach. Co robił w międzyczasie? W pewien sposób zdradza to filmik, który właśnie pojawił się w sieci.

Twórcy „The Boys” jeszcze przed premierą 2. sezonu zapowiadali, że losy Butchera poznamy właśnie w takiej formie.

REKLAMA

Udostępnione wideo, które szumnie określali mianem krótkiego metrażu, to w rzeczywistości scena wycięta z drugiego odcinka serialu. Widzimy w niej, co robił Billy odkąd Homelander pozostawił go na pustkowiu, do momentu, kiedy ponownie łączy siły z resztą tytułowych chłopaków.

Dotychczasowe odcinki „The Boys” możecie obejrzeć na platformie Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA