REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Joanna Kulig w zwiastunie „The Eddy”, wyczekiwanego serialu Netfliksa. Polska aktorka zagra jedną z głównych ról

„The Eddy” to jeden z najbardziej wyczekiwanych nowych seriali platformy Netflix. Produkcja stworzona przez Damiena Chazelle'a i Alana Poula właśnie otrzymała pełnoprawny zwiastun przybliżający fabułę i bohaterów dramatu z elementami muscialu. Główne role w miniserii zagrali Andre Holland i Joanna Kulig.

14.04.2020
20:18
the eddy zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Najbliższe miesiące dla użytkowników platformy Netflix będą niezwykle interesujące i obfitujące w głośne premiery. Wbrew pozorom na razie firma nie będzie mieć jeszcze żadnych problemów z dostarczaniem nowości wywołanych pandemią koronawirusa (to zmieni się zapewne pod koniec 2020 roku). A jedną z najmocniej wyczekiwanych nowości następnego miesiąca będzie z całą pewnością „The Eddy”.

Nowy miniserial serwisu Netflix otrzymał właśnie trwający ponad 2 minuty zwiastun.

Akcja dramatu z elementami muscialowymi wyreżyserowanego przez Damiena Chazelle'a („La La Land”, „Whiplash”) toczyć będzie się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu. Głównym bohaterem produkcji jest Elliot Udo, współwłaściciel podupadającego klubu muzycznego. Jak pokazuje zwiastun, mężczyzna wpada w finansowe tarapaty, nie radzi sobie w kontaktach z córką i wplątuje się w trudny związek z pochodzącą z Polski Mają.

Dziewczyna ma doskonały głos i wyczucie rytmu, a jej występ przyciąga do The Eddy tłumy melomanów. Ale nawet jej występy mogą okazać się niewystarczające do uratowania klubu, którego właściciel wisi pieniądze gangsterom. Cała produkcja zapowiada się więc jako połączenie jazzowych rytmów i poruszającej, głęboko ludzkiej historii.

  • Czytaj także: Oprócz obecnego trailera Netflix opublikował wcześniej również zdjęcia z planu, plakat i teaser produkcji Chazelle'a. Wspomniane materiały znajdziecie TUTAJ i TUTAJ.

Polscy kinomani zwrócą szczególną uwagę na „The Eddy” przede wszystkim ze względu na dużą rolę Joanny Kulig (więcej o karierze popularnej polskiej aktorki przeczytacie TUTAJ), ale miniserial Netfliksa jest wart uwagi również ze względu na inne nazwiska z obsady i ekipy stojącej za kamerą. W produkcji oprócz Kulig wystąpią także Andre Holland, Amandla Stenberg, Tahar Rahim, Leila Bekhti i Melissa George. Scenarzystą „The Eddy” jest z kolei Jack Thorne, a muzykę do serialu skomponował Glen Ballard, który wybrał też muzyków do prawdziwego zespołu grającego w tytułowym klubie.

REKLAMA

Premiera „The Eddy” na platformie Netflix nastąpi 8 maja.

* Autorem zdjęcia tytułowego jest Lou Falon/Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA