REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Joanna Kulig na pierwszych zdjęciach z serialu „The Eddy” od serwisu Netflix i reżysera „La La Land”

Damien Chazelle to jeden z najbardziej docenianych i popularnych reżyserów, którzy zdecydowali się na współpracę z platformą Netflix. Autor takich filmów jak „Whiplash” i „La La Land” zrobi dla platformy muzyczny serial zatytułowany „The Eddy”. Jedną z głównych ról w produkcji zagra Joanna Kulig, którą można zobaczyć na jednym z opublikowanych zdjęć z planu.

22.11.2019
20:27
Joanna Kulig śpiewa na pierwszym zdjęciu z serialu Netfliksa - The Eddy
REKLAMA
REKLAMA

Najbliższe tygodnie na Netfliksie będą wypełnione ciekawymi projektami filmowymi i serialowymi. Wobec dużej liczby konkurencyjnych serwisów firma nie może się jednak zatrzymywać. Kolejne produkcje są już w trakcie przygotowań. Polskich widzów szczególnie zaciekawi zapewne nowy serial muzyczny przygotowywany przez Damiena Chazelle'a.

Główną przyczyną tego wzmożonego zainteresowania jest obecność w obsadzie produkcji Joanny Kulig. Aktorka, która zrobiła olbrzymie wrażenie na światowej widowni swoją rolą w „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego, w „The Eddy” zagra obok Andre Hollanda, Amandli Sendberg, Randy'ego Kerbera, Tahara Rahima i Leili Bekhti. Akcja serialu rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu i toczy wokół tytułowego klubu muzycznego.

Netflix opublikował serię zdjęć prezentujących plan serialu „The Eddy”. Joanna Kulig pojawia się na jednym z nich.

joanna kulig the eddy class="wp-image-347582"
Foto: „The Eddy” Netflix

Polska aktorka, która w ostatnich latach na dużym ekranie pojawiła się m.in. w filmach „Zimna wojna”, „Kler” i „7 uczuć” zagra u Chazelle'a Mai, wokalistkę zespołu grającego w klubie. Według zapowiedzi ma to być jedna z najważniejszych ról w serialu.

Nominowany do Oscarów film Pawła Pawlikowskiego pomógł w międzynarodowej karierze nie tylko Kulig, ale również Tomaszowi Kotowi i Borysowi Szycowi. Obaj aktorzy wystąpili niedawno w serialu „Świat w ogniu: Początki” stworzonym przez BBC, a Kot został też zaangażowany do roli Nikoli Tesli  w filmie Ananda Tuckera. Sama Joanna Kulig pojawiła się wcześniej w małej roli w „Hannie” od Amazona. Wyraźnie widać więc, że na Zachodzie coraz chętniej docenia się pochodzących znad Wisły aktorów.

Data premiery „The Eddy” nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
joanna kulig the eddy class="wp-image-347585"
joanna kulig the eddy class="wp-image-347588"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA