REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

To, co widzisz, nie jest tym, na co wygląda. Nowy zwiastun serialu The Innocents od Netfliksa

Możliwość zmiany swojego wyglądu nie zawsze jest darem. Boleśnie przekona się o tym June z serialu The Innocents. W sieci pojawił się nowy zwiastun brytyjskiej produkcji oryginalnej Netfliksa.

08.08.2018
20:41
The Innocents trailer Netflix
REKLAMA
REKLAMA

June wygląda na przeciętną dziewczynę. Ma normalnego chłopaka, nie rzuca się w oczy i stara się na nowo ułożyć życie w Londynie. Dziewczyna nie ma zatem pojęcia, dlaczego stała się celem nieznanych napastników, stale depczących jej po piętach. W wyniku niebezpieczeństwa jej ciało i umysł zaczynają się niewytłumaczalnie zmieniać.

Z nowego zwiastuna The Innocents dowiadujemy się, że jest to cecha odziedziczona po matce.

Geny June umożliwiają jej zmiennokształtność, co jednak stawia w niebezpieczeństwie wszystkich w jej pobliżu. Narażony jest także Harry, jej chłopak, który trwa przy niej pomimo dziwnej przypadłości. Wkrótce para spotyka tajemniczego profesora Halvorsona, który informuje ich, że June nie jest jedyną taką osobą na świecie i obiecuje dziewczynie spotkanie z jej matką. Tym samym uczucie pomiędzy bohaterami zostaje wystawione na próbę.

Z trailera wynika, że umiejętność zmiany kształtów to faktycznie bardziej przekleństwo, niż dar. Dziewczyna nie może wybierać postaci, w jaką się zmieni, więc nie jest to zabawa w stylu Mystique z X-Menów. Momentami June wydaje się zupełnie nie kontrolować swoich mocy, więc łatwo zrozumieć, co może powodować niebezpieczeństwo dla jej bliskich.

The Innocents trailer Netflix class="wp-image-190465"

The Innocents - obsada

REKLAMA

W rolę June wcieli się Sorcha Groundsell (Klika), natomiast Harry’ego zagra znany z X+Y Percelle Ascott. Z kolei jako Halvorsona obsadzono Guya Pearce’a (Memento, Iron Man 3). Ponadto na ekranie zobaczymy także Laurę Birn, Lise Risom Olsen czy Arthura Hughesa. Twórcami serialu są Hania Elkington oraz Simon Duric, dla których jest to debiut przy tak dużej produkcji.

Liczący osiem odcinków 1. sezon The Innocents pojawi się na Netfliksie 24 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA