REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale

Disney uspokaja. 2. sezon „The Mandalorian” pojawi się w planowanym terminie

Fani Gwiezdnych wojen, którzy wyczekują 2. sezonu „The Mandalorian”, mogą odetchnąć z ulgą. Disney zapewnia, że serial pojawi się w planowanym terminie. To samo tyczy się przesuniętej już wcześniej daty premiery „Mulan”.  

12.05.2020
10:45
Disney zapewnia, że nie będzie opóźnienia premiery The Mandalorian
REKLAMA
REKLAMA

Wraz z pandemią koronawirusa cała branża filmowa stanęła na głowie. Zaczęto masowo wstrzymywać produkcję tytułów, a wtedy pojawiły się uzasadnione pytania o ich daty premier. W końcu niewiele wcześniej „Nie czas umierać” zapoczątkowało lawinę przesunięć terminów wejścia blockbusterów do kin. Sytuacja nie jest jeszcze w pełni opanowana, ale powoli się stabilizuje.

Premiery Disneya

Jedną z pierwszych ofiar koronawirusa okazał się aktorski remake animacji Disneya „Mulan”. Film miał zadebiutować w kinach już w czerwcu. Niestety z racji koronawirusa zdecydowano się przesunąć jego datę premiery i ma pojawić się 24 lipca 2020 roku. Jak zapewnia nowy CEO firmy, ten termin pozostaje bez zmian.

Bob Chapek w niedawnym wywiadzie dla CNBC odniósł się do dat premier wyczekiwanych produkcji Disneya. Jak sam stwierdził, jeśli chodzi o „Mulan” jest optymistą. Natomiast mówiąc o „The Mandalorian” okazał się realistą.

Premiera 2. sezonu The Mandalorian

Już poprzedni CEO Disneya, Bob Iger wyznaczył premierę 2. sezonu „The Mandalorian” na październik 2020 roku. Od tamtej pory atmosfera bez przerwy jest podgrzewana. Tu pojawia się informacja, że w serialu zobaczymy Ashokę, tam Robert Rodriguez dzieli się zdjęciem z Baby Yodą. I jak się okazuje całkiem słusznie, bo Chapek zapewnia, że podany wcześniej termin nie ulegnie zmianie. Jak sam mówi:

Weźmy na przykład „Mandaloriana”. Zdjęcia do „Mandaloriana” skończyły się przed [wstrzymywaniem zdjęć z powodu pandemii - przyp. red.]. Jesteśmy na etapie postprodukcji, więc nie będzie żadnych opóźnień.

REKLAMA

Oznacza to, że 2. sezon „The Mandalorian” w październiku pojawi się na platformie Disney+. Ta informacja z pewnością ucieszy miliony fanów na całym świecie. Chociaż serwis Myszki Miki nie jest wszędzie dostępny, to przecież poprzednia odsłona produkcji swego czasu zyskała tytuł najczęściej piraconego serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA