REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

John Malkovich robi show w nowym zwiastunie „The New Pope”. Wiemy, kiedy serial trafi na HBO

„Młody papież” to jeden z najbardziej docenianych seriali HBO w ostatnich kilku latach. Kontynuacja produkcji zatytułowana „The New Pope” już wkrótce trafi do telewizji, co zapowiada nowy zwiastun. Wszystko wskazuje na to, że widzów czeka rywalizacja dwóch papieży, a przy okazji też aktorów w postaci Jude'a Law i Johna Malkovicha.

04.11.2019
9:20
the new pope premiera
REKLAMA
REKLAMA

HBO w ostatnich tygodniach rozpoczęło mocną ofensywę programową, której przewodzą „Watchmen” i „Mroczne materie”. Wielu widzów z jeszcze większą ekscytacją czeka jednak na inną produkcję, która do tej pory była w dużej mierze ukryta za zasłoną tajemnicy. Chodzi oczywiście o „The New Pope”, czyli kontynuację popularnego „Młodego papieża” z 2016 roku. Nowa produkcja Paolo Sorrentino (autor „Wielkiego piękna” i filmu poświęconego Silvio Berlusconiemu – „Oni”) początkowo miała być bezpośrednim sequelem, ale potem ogłoszono, że w głównej roli wystąpi John Malkovich.

Opublikowany w sierpniu pierwszy teaser serialu udowodnił jednak, że grany przez Jude'a Law papież Pius XIII nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Dzisiejszy zwiastun tylko to potwierdza. Widzów HBO czeka pojedynek dwóch papieży. I najpewniej będzie to fenomenalna produkcja. Wszystko dzięki pięknym zdjęciom, dużej dawce humoru i aktorskim umiejętnościom duetu Malkovich-Law.

Nowy papież zapowiada, że cały świat powinien wiedzieć, kto obecnie jest Ojcem Świętym. A przy okazji spowiada się z „kilku” słabostek.

Według swoich własnych słów Sir John Brannox, który przyjmuje tytuł Jana Pawła III, jest nieodpowiedzialny, pompatyczny, łaknący zbliżeń i bardzo zadufany w sobie. Podobnych epitetów można by z powodzeniem użyć w stosunku do poprzedniego papieża, który na początku 2. sezonu serialu pozostaje w śpiączce.

REKLAMA

Zwiastun udowadnia jednak, że ten stan rzeczy nie będzie trwać wiecznie. Jan Paweł III zdaje się zresztą tego obawiać, choć światu głosi niepodważalność swojego wyboru na przywódcę Stolicy Apostolskiej. Jak dokładnie potoczą się dalsze losy obu papieży? Na ten moment trudno powiedzieć, choć HBO zapewne wkrótce dostarczy kolejnych informacji na ten temat. Premiera produkcji jest bowiem całkiem blisko.

Serial „The New Pope” trafi na antenę HBO już w styczniu 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA