REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Frank Castle bierze się do roboty. Zobacz zapowiedź 2. sezonu serialu „The Punisher” od Netfliksa

Marvelowskie uniwersum na Netfliksie jest już mocno ograniczone, ale jest jeszcze jeden człowiek, który zdołał się tam utrzymać. Bierze sprawy w swoje ręce i rusza, by wymierzyć sprawiedliwość. Jest pierwsza zapowiedź 2. sezonu serialu „The Punisher”.

02.01.2019
8:49
punisher netflix 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Bezlitosne cięcia dosięgnęły Iron Fista i Luke’a Cage’a, a nawet Daredevila, gdyż produkcje z tymi herosami zostały skasowane. Na szczęście Frank Castle póki co nie zamierza żegnać się z małym ekranem, gdyż jeszcze w tym miesiącu zobaczymy kolejną porcję odcinków z nim w roli głównej.

„The Punisher” - zapowiedź 2. sezonu.

Do roli tytułowej powróci oczywiście Jon Bernthal. Ponadto ujrzymy ponownie Bena Barnesa i Amber Rose Revah. Wśród nowych twarzy w obsadzie są m.in. Corbin Bernsen, Annette O'Toole, Josh Stewart, Floriana Lima i Giorgia Whigham.

REKLAMA

W 1. sezonie marvelowski antybohater starał się dociec prawdy na temat śmierci swojej rodziny i ukarać winnych. Co prawda informacje o fabule kontynuacji są szczątkowe, ale jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom możemy spodziewać się pojawienia wątku szeryfa z Ohio. Na ekranie ujrzymy Amy Bendix (Georgia Whigham), córkę owego stróża prawa, która opiekowała się Frankiem po tym, jak ledwo uszedł z życiem z jednej ze swoich misji. Część akcji będzie się więc rozgrywać na Środkowym Zachodzie Stanów Zjednoczonych, ale mamy też trafić na ulice Nowego Jorku.

2. sezon serialu „The Punisher” zadebiutuje na Netfliksie 18 stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA