REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Punisher nie kłania się kulom. Nowe zdjęcia z planu 2. sezonu serialu Netfliksa

Niedawno zakończyły się prace nad 2. sezonem serialu The Punisher. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu produkcji. I tym razem Frank Castle nie będzie miał łatwo.

21.08.2018
13:07
The Punisher 2 sezon zdjęcia z planu
REKLAMA
REKLAMA

Razem z Micro ukrywał się przed całym światem. Starał się dociec prawdy na temat śmierci swojej rodziny i ukarać winnych. Nieustannie tropił Rawlinsa, dawnego zwierzchnika z armii, który wykorzystał Franka podczas misji w Afganistanie. Przy każdej okazji pakował się w kłopoty, najczęściej kończące się krwawą jatką. I nic nie wskazuje na to, by teraz miało być inaczej.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu 2. sezonu The Punisher.

Widzimy na nich tytułowego antybohatera, który, a jakże, nie wygląda najlepiej. Na twarzy ma ślady kolejnych bijatyk, które są już dla Castle’a czymś normalnym. Większą uwagę przykuwa jednak strój postaci. Frank ma na sobie kamizelkę kuloodporną z kultową czaszką. Znak jest jednak ledwo widoczny spod dziur po kulach i krwi. To może oznaczać tylko jedno: w nowych odcinkach nie zabraknie akcji i scen walki. Zwłaszcza, że Castle wydaje się kogoś ścigać.

Według wcześniejszych doniesień w nowym sezonie zobaczymy Amy Bendix, córkę szeryfa z Ohio, która opiekowała się Frankiem po tym, jak ledwo uszedł z życiem z jednej ze swoich misji. Oznacza to, że część akcji zapewne toczyć się będzie na Środkowym Zachodzie USA. Mimo to wiele scen osadzonych będzie w Nowym Jorku, co oznacza powrót starych znajomych.

The Punisher – obsada 2. sezonu

REKLAMA

W tytułowej roli powróci rzecz jasna Jon Bernthal, który wyrażał chęć gościnnych występów pozostałych marvelowskich bohaterów Netfliksa, jak choćby Daredevila czy Jessiki Jones. Ponownie zobaczymy także Bena Barnesa jako Billy’ego Russo, Amber Rose Revah jako Dinah Madani oraz Jasona R. Moore’a jako Curtisa Hoyle’a. Ponadto w serialu pojawią się także Giorgia Whigham (Trzynaście powodów), Josh Stewart (Strzelec) czy Floriana Lima (Supergirl).

Nowe odcinki The Punisher trafią do Netfliksa w przyszłym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA