REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

W maju zgrzeszymy na Netfliksie. Poznaliśmy datę premiery 3. sezonu „The Sinner”

Fani serialu „The Sinner” (pol. „Grzecznica”), czekali na ten moment z niecierpliwością. 3. sezon thrillera z Billem Pullmanem w roli głównej wkrótce wjedzie na Netfliksa. Jaką sprawę będzie tym razem badał grany przez niego detektyw Ambrose?

09.04.2021
11:03
Na Netflix trafi 3. sezon The Sinner. Znamy datę premiery serialu
REKLAMA
REKLAMA

Zanim napiszesz: „przecież to już dawno miało premierę!”, wyjaśnijmy: tak, 3. sezon „The Sinner” już rok temu mogliśmy oglądać na Canal+. Jednak dopiero teraz zostanie dodany do biblioteki Netfliksa. Będzie miał osiem odcinków.

The Sinner 3 sezon – kiedy na Netflix Polska?

the sinner 3 sezon

Z polskim tytułem serialu jest podobnie jak ze „Szklaną pułapką”. Do fabuły pierwszej części „Die Hard” pasował jak ulał, ale później był już od czapy. Oryginalny „The Sinner” nie ma zadeklarowanej płci. I choć „Grzesznicą” w 1. sezonie była bohaterka grana przez Jessicę Biel, która na oczach wszystkich zabija chłopaka, to w kolejnych mamy do czynienia z zupełnie innymi historiami.

Serial jest bowiem antologią, którą łączy postać detektywa Herry'ego Ambrose'a.

Ten w kolejnym sezonie badał sprawę podwójnego morderstwa na przedmieściach Nowego Jorku, którego miał dopuścić się 13-letni chłopiec. Zdaniem Anny Nicz 2. sezon był nawet lepszy od poprzedniego. „Oba trzymają w napięciu od początku, ale to jednak dwójka zdołała zatrzymać moje zainteresowanie aż do końca” — czytamy w recenzji.

O czym jest 3. sezon „The Sinner”?

REKLAMA

W trzecim sezonie detektyw Ambrose prowadzi śledztwo w sprawie pozornie zwyczajnego wypadku samochodowego. Uczestniczyło w nim dwóch przyjaciół – jeden zmarł (Chris Messina), drugi (Matt Bomer) wyszedł niemal bez szwanku. Czy była to zaplanowana zbrodnia? Nowy sezon nie przypadł do gustu widzom i krytykom, którzy narzekali m.in. na niepotrzebne dodanie wątku... paranormalnego. Już w przyszłym miesiącu dowiemy się, czy mieli rację.

3. sezon „The Sinner” pojawi się na Netfliksie 7 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA