REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ruszyła regularna sprzedaż biletów na koncert The Weeknd. Gwiazdor wystąpi w Polsce w listopadzie 2022

O godzinie 10:00 na stronie Live Nation ruszyła regularna sprzedaż biletów na koncert The Weeknd. Gwiazdor wystąpi w listopadzie 2022 r. W Krakowie.

08.02.2021
10:01
the weeknd koncert sprzedaz biletow
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, regularna sprzedaż biletów na koncert Abela Tesfaye rusza po jego występie podczas finału Super Bowl, który miał miejsce tej nocy. Krakowski koncert kanadyjskiego muzyka będzie częścią trasy „The After Hours Tour”, która rozpocznie się 3 lutego przyszłego roku.

Pierwsze miesiące trasy skupią się głównie na USA i Kanadzie, później The Weeknd wystąpi również m.in. w Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Czechach, Belgii, Austrii i w Polsce.

The Weeknd wystąpi 7 listopada 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Bilety na koncert możecie kupić za pośrednictwem strony Live Nation. Wcześniej możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży mieli klienci banku Citi Handlowy oraz korzystający z Ticketmaster.

Podczas występu na Super Bowl The Weeknd sięgnął nie tylko po kawałki z ostatniej płyty, czyli „After Hours” z 2020 roku. Zaśpiewał także m.in. swój największy przebój Can't Feel My Face ze swojej drugiej płyty, czyli „Beauty Behind the Madness”. Kilka dni temu na rynku ukazała się płyta z największymi hitami Tesfaye, zatytułowana „The Highlights”.

Informacje o biletach na koncert The Weeknd znajdziecie pod tym linkiem.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA