REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Matt Damon i Luke Hemsworth zagrają Lokiego i Thora w „Thor: Love and Thunder”. Wyjaśniamy, jak to możliwe

Scena teatralnego przedstawienia, w której pojawili się Matt Damon, Luke Hemsworth i Sam Neill, była jednym z najzabawniejszych i najbardziej zaskakujących momentów filmu „Thor: Ragnarok”. Dzięki nowym zdjęciom z planu kolejnej części pt. „Thor: Love and Thunder” dowiedzieliśmy się, w jakich okolicznościach powrócą Damon i Hewsworth.

02.03.2021
9:42
Wiemy, kogo w Thor: Love and Thunder zagrają Damon i Luke Hemsworth
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera spoiler z filmu „Thor: Love and Thunder”.

Światowe kina powoli wracają do zwyczajowej działalności po niemal roku przerwy wymuszonej pandemią koronwirusa, a to oznacza coraz szybszy powrót filmów z serii Marvel Cinematic Universe. Jednym z najbardziej wyczekiwanym przez fanów projektów 4. fazy MCU jest nowa produkcja poświęcona nordyckiemu bogowi piorunów. Na temat fabuły „Thor: Love and Thunder” nie wiadomo na razie zbyt wiele, ale kilka ciekawych informacji już wyciekło do mediów.

W obsadzie filmu pojawiają się Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Jamie Alexander, Christian Bale jako Gorr the God Butcher, a także ekipa znana z serii „Strażnicy Galaktyki” (Chris Pratt, Dave Bautista, Sean Guun, Karen Gillan i Pom Klementieff). Dołączy do nich też Natalie Portman, ponieważ „Thor: Love and Thunder” ma być romansem silnie zainspirowanym komiksami „Mighty Thor”, w których Jane Foster przejęła moce Thora.

Na ekranie w ramach kolejnego cameo pojawią się też Matt Damon i Luke Hemsworth. Nieoficjalne zdjęcia z planu ujawniają ich rolę w filmie.

Obaj aktorzy pojawili się u boku Sama Neilla w „Thor: Ragnarok” w scenie przedstawiającej sztukę teatralną w wykonaniu asgardzkich aktorów. Damon odgrywał tam rolę Lokiego, a starszy brat Chrisa Hemswortha towarzyszył mu w emocjonalnej scenie jako Thor. Oczywiście wszystko to działo w wyniku żartu wymyślonego przez prawdziwego Lokiego, który podszywał się w tamtym czasie pod swojego ojca Odyna.

Wszystko wskazuje na to, że obaj aktorzy otrzymają jeszcze jedną okazję do wcielenia się w zwaśnionych braci. Jak pokazuje wykonane przez paparazzo zdjęcie z planu „Thor: Love and Thunder”, tym razem będą mieli do odegrania rozmowę Lokiego i Thora z 3. części serii. Wskazują na to ubrania, w których występują Matt Damon i Luke Hemsworth odpowiadające tym noszonym przez obu nordyckich bogów na Ziemi. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach odbędzie się nowa sztuka i czy oznacza to powrót prawdziwego Lokiego, który był inicjatorem poprzedniego przedstawienia. Tom Hiddleston na razie nie został jeszcze przedstawiony jako część obsady nowego filmu.

REKLAMA

Thor: Love and Thunder” ma według obecnego planu trafić do kin 6 maja 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA