REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Robin ruszy na ratunek na początku 2019 r. Wiemy, kiedy serial Titans pojawi się na Netfliksie

Serial oparty na komiksach z uniwersum DC trafi na Netfliksa. Titans pojawią się w bibliotece serwisu w styczniu.

05.12.2018
17:53
titans netflix
REKLAMA
REKLAMA

W Stanach Zjednoczonych już funkcjonuje serwis DC Universe, w którym można oglądać produkcje Warner Bros. związane z wiadomym komiksowym wydawnictwem. To właśnie tam miał zadebiutować serial Titans i pozostać na platformie na wyłączność.

Oryginalna produkcja DC Universe trafi jednak na inne serwisy streamingowe. W Polsce zmagania herosów będzie można oglądać na Netfliksie, który podzielił się zapowiedzią serialu i oficjalną datą premiery.

Titans na Netfliksie od 11 stycznia 2019.

Produkcja podąża śladami Robina, który wyrósł w Gotham City na przywódcę nowej ekipy bohaterów. W jej skład wchodzą także Raven, Starfire i Beast Boy. Młodzi superbohaterowie wspólnie muszą nie tylko ocalić planetę przed złem, lecz także stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Jak przekonuje sam Netflix:

Choć z osobna są wewnętrznie poranieni, razem są tytanami.

Młodzi Tytani doczekali się wcześniej dwóch seriali animowanych, filmu kinowego, a także zaliczyli gościnne występy w różnego rodzaju produkcjach sygnowanych logiem DC.

REKLAMA

W rolę Robina wciela się Brenton Thwaites, Teagan Croft gra Raven, Anna Diop to Starfire, a Ryan Potter dostał rolę Beast Boya. Wśród reżyserów serialu znaleźli się Brad Anderson (Mechanik, Zakazane imperium) i Grant Harvey (12 małp, Orphan Black). Za kamerą poszczególnych odcinków stanęli także John Fawcett (Człowiek z Wysokiego Zamku, The Bridge) oraz Alex Kalymnios (The 100, Salem). Oprócz wcześniej wymienionych bohaterów na ekranie zobaczymy też Doom Patrol - drużynę, która w przyszłości ma otrzymać własny serial.

Titans na Netfliksie od 11 stycznia 2019.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA