REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial Titans w Polsce obejrzycie na Netfliksie. Kolejny dowód na to, że DC Universe nie opuści USA

Szumne zapowiedzi o gwałtownej zmianie na rynku VoD można na razie odłożyć na półkę. Sztandarowa produkcja DC Universe, serial Titans będzie w Polsce dostępny na starym, dobrym Netfliksie. Z tej okazji opublikowano nowy zwiastun i zdjęcia.

01.10.2018
19:22
Serial Titans dostępny w Polsce na Netfliksie. DC Universe nie dla naszego kraju
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnich miesiącach coraz więcej mówiło się o planach kolejnych wytwórni i korporacji, by zainicjować własne platformy streamingowe. Na pierwszy ogień ruszył serwis DC Universe. Można na nim obejrzeć produkcje Warner Bros. związane z komiksowym światem DC. Start platformy nastąpił 15 września. Póki co jedynie w obrębie Stanów Zjednoczonych.

I nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Dowód? Właśnie ogłoszono, że najważniejsza oryginalna produkcja serwisu, czyli aktorski serial o Młodych Tytanach będzie nad Wisłą dostępny... na Netfliksie. Już teraz widać więc, że szumnie zapowiadane seriale na wyłączność wciąż będą krążyć po całym świecie w ramach różnych platform VoD.

 class="wp-image-206939"

Titans – kiedy premiera?

Opowieść o zmaganiach grupy młodych herosów składających się z Robina, Raven, Beast Boya i Starfire to jedna z uwielbianych historii znanych z komiksów DC. Młodzi Tytani doczekali się wcześniej dwóch pełnoprawnych seriali animowanych, filmu kinowego i całej masy mniejszych występów w produkcjach spod znaku DC. Sposób w jaki firma traktowała grupę był też przez lata źródłem kontrowersji wśród fanów.

REKLAMA

Również serial Titans wzbudził negatywne emocje, ze względu na słynne słowa: „j*bać Batmana” wypowiedziane przez Robina w premierowym trailerze oraz nową wersję Starfire. Wygląda jednak na to, że burza wokół serialu tylko wzmocniła oczekiwania Netfliksa. Firma przy okazji ogłoszenia przejęcia Titans w Polsce wypuściła także zwiastun zawierający nowe ujęcia z produkcji i kilka niewidzianych dotąd zdjęć.

Titans na Netfliksie nie mają jeszcze wyznaczonej daty premiery. Ale można zakładać, że nastąpi to wkrótce po amerykańskim debiucie zapowiedzianym na 12 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA